Switchcraft: The Magical Match 3 & Mystery Story v2.2.2 (Mod Apk Money)

Switchcraft: The Magical Match 3 & Mystery Story v2.2.2 (Mod Apk Money) Switchcraft: The Magical Match 3 & Mystery Story v2.2.2 (Mod Apk Money) Switchcraft: The Magical Match 3 & Mystery Story v2.2.2 (Mod Apk Money)

Switchcraft: The Magical Match 3 & Mystery Story v2.2.2 (Mod Apk Money)


Switchcraft: The Magical Match 3 & Mystery Story

Switchcraft: The Magical Match 3 & Mystery Story v2.2.2 (Mod Apk Money) Cadılar için en iyi Akademi olan Pendle Hill’e hoş geldiniz! Massachusetts, Ipswich’in küçük kasabasında gizlenmiş, öğrencilerinden çok daha fazlasına ev sahipliği yapıyor – cadılar dünyasını tam anlamıyla sarsacak karanlık ve büyülü bir gizem hareket ediyor.

18 yaşındaki Pendle Hill birinci sınıf öğrencisi Lydia ortadan kayboldu, bir komplo hazırlanıyor ve gizemin dibine inmek arkadaşı Bailey’e kalmış. Gaia, Bailey’nin yardımını kullanabileceğini biliyor! Eşleştirme becerilerinizi kullanarak, yaptığınız seçimlerin önemli olduğu ve Bailey’i farklı yollara sürüklediği etkileşimli bir deneyimde anlamlı ilişkiler, gizlilik ve bulmacalarla dolu zengin bir olgun hikayenin kilidini açın. Kime güveneceğinizi, kime güvenmeyeceğinizi, kimi seveceğinizi ve gerçekten kimi seveceğinizi seçebilirsiniz.

Yüzlerce büyüleyici seviyede yolunuzu bulmaya çalışırken, bu güzel çizgi roman, Lydia’nın trajik ortadan kaybolmasının ardındaki gerçeği ortaya çıkarmak için ortaya çıkıyor. Büyüler yapın, ipuçlarını ortaya çıkarın, ödüller toplayın ve 3 veya daha fazla büyülü mücevher ve kristali eşleştirerek, heyecan verici bir etkileşimli kentsel fantezi hikayesinde büyücülüğün güçlerinden yararlanın.

21. yüzyılın büyücülük dünyasında geçen bu macerada, en yakın arkadaşlarınız olacak sevimli tuhaf cadılarla ve size ihanet edebilecek diğerleriyle tanışacaksınız! Hikayenizin nasıl gelişeceği size kalmış.

Switchcraft’ta:

🔮 Switchcraft’ın 3. maçıyla beklenmedik şeylerle karşılaşın – metafizik alemde farklı yönsel ağırlıkları, portalları ve ruhları deneyimleyin!

💎 Kaotik zihni sakinleştirin ve tüm sihrin kaynağı olan sihrinizi artırmak için 3 veya daha fazla değerli taş ve kristali eşleştirin.

🗝📖 Büyücülük güçlerinizi kullanmak için Magicka Kristalleri toplayın ve bu 21. yüzyıl büyücülük dünyasında serileştirilmiş kentsel fantezi gizem hikayesinin kilidini açın.

↔️ Anlamlı ilişkiler, gizlilik ve sihirle zenginleştirilmiş, yetişkinlere yönelik bu interaktif hikayede yolunuzu seçin.

🔦 Hikayeyle etkileşime geçin – büyü yapın ve ipuçlarını bulun ve toplayın.

Switchcraft’ı indirmek ve oynamak ücretsizdir, ancak oyun içinde gerçek parayla sanal öğeler satın almanıza da olanak tanır. Uygulama içi satın alımları cihazınızın ayarlarından devre dışı bırakabilirsiniz.

Switchcraft oynamak ve sosyal özelliklerine erişmek için internet bağlantısına ihtiyacınız olabilir. Switchcraft ayrıca reklam içerebilir.

Sorular veya fikirler? Sizden haber almak isteriz! switchcraft-feedback@wooga.net adresinden iletişime geçin.

Bizi http://wooga.com adresinde ziyaret edin
Bizi https://www.facebook.com/switchcraftofficial/ adresinden takip edin.
Kullanım Koşulları: https://www.wooga.com/terms-of-service/
Gizlilik Politikası: https://www.wooga.com/privacy-policy/
Switchcraft: The Magical Match 3 & Mystery Story
Switchcraft: The Magical Match 3 & Mystery Story


Switchcraft: The Magical Match 3 & Mystery Story
Switchcraft: The Magical Match 3 & Mystery Story

İNDİRMEK:

Switchcraft: & Mystery Story v2.2.2 (Mod Apk Money) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Switchcraft: & Mystery Story v2.2.2 (Mod Apk Money) – ZIPPYSHARE

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.