Tabou Stories: Love Episodes v2.5 Mod Apk)

Tabou Stories: Love Episodes v2.5 Mod Apk) Tabou Stories: Love Episodes v2.5 Mod Apk) Tabou Stories: Love Episodes v2.5 Mod Apk)

Tabou Stories: Love Episodes v2.5 Mod Apk)


Tabu: Etkileşimli Hikayeler

Tabu: Etkileşimli Hikayeler v2.5 (Mod Apk) Hiç kendinizi en sevdiğiniz romantik filmde ana karakter olarak hayal ettiniz mi? Tabu: Etkileşimli Hikayeler tam da bunu yapmanızı sağlar! Önemli seçimler yapın – güzel kıyafetler giyin, dramada gezinin ve aşık olun. Tabu’da gizli hayallerinizi gerçekleştiriyorsunuz!

• Avatarınızı özelleştirin – neye benzemek istediğinizi siz seçin
• Çok çeşitli seçenekler arasından en beğendiğiniz kıyafeti giyin
• Hikayedeki diğer karakterlerle ilişkiler geliştirin – arkadaş mı, düşman mı yoksa sevgili mi olacaksınız?
• Hikayenin sonunu etkileyecek seçimler yapın – kaderinizin efendisi sizsiniz!

Ünlülerle flört et, ünlü ol ve Matchmaker’da mükemmel eşini bul! Beklenmedik bir olayda, ünlü bir realite şovuna çıktınız. Kötü çocuk şarkıcı, ünlü bir Hollywood aktörü ve eski model modelinizin de aralarında bulunduğu yarışmacılarla işler kızışacak! Şovu kazanmak için herkesi parmağına dolayan bir flört mü olacaksın yoksa gerçek aşkı mı arıyorsun? İyi bir kız mısın yoksa skandal kraliçesi misin? Ne yapmak istediğini sen seç!

Billionaire’s Darling’de milyarder Henry Lockwood ile tanışana kadar normal bir kolej kızısınız. Sahte kız arkadaşı olman için bir teklif alırsın… kulağa gerçek olamayacak kadar iyi gelen bir teklif. Henry karmaşık bir adam ve ailesi sırlarla dolu… Gerçeği bulabilir misin? Sana olan hisleri gerçek mi, yoksa sadece gösteriş için mi? Sosyetede yer alın, pahalı kıyafetler giyin, heyecanlı anlar yaşayın ve gizemleri ortaya çıkarın, hepsi tek bir hikayede!

Lessons in Lust’ta bir seks tanrıçası ve usta baştan çıkarıcı ol! İşinizi kaybettikten sonra çaresizsiniz ve eski sınıf arkadaşınızdan yardım istemek zorunda kalıyorsunuz. O güzel ve zengin… ama soğuk kalpli. Bir şartla kabul eder – rakibini baştan çıkarmalı ve mahvetmelisin. Bunu yapmak için, masum bir kızdan bir femme fatale’e dönüşmelisiniz ve yeni işvereniniz size öğretmekten çok mutlu. Tuhaf tutkularla dolu bu yeni hayatta, baştan çıkarma sanatında ustalaşabilir ve hatta bu süreçte birinin kalbini kazanabilir misiniz?

Ve bu sadece başlangıç! Size yeni ve heyecan verici hikayeler sunmak için sürekli çalışıyoruz. Hangi hikayeyi seçerseniz seçin, eğlenceli saatler garantilidir! Taboo: Interactive Stories’i şimdi indirin ve gizli hayatınızı yaşamaya başlayın!
Tabu: Etkileşimli Hikayeler
Tabu: Etkileşimli Hikayeler


Tabu: Etkileşimli Hikayeler
Tabu: Etkileşimli Hikayeler

Tabu: Etkileşimli Hikayeler
Tabu: Etkileşimli Hikayeler

MOD v1:

– Sınırsız Anahtar
– Sınırsız Mücevher
– kristaller için bir eylem seçerken, çok sayıda kristal alacaksınız
– ücretsiz premium seçenekler

Kurulum Adımları:
İndirmek
Düzenlemek

İNDİRMEK v1:

Tabou Stories: Love Episodes v2.5 (Mod Apk) – ZIPPYSHARE

Tabou Stories: Love Episodes v2.5 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.