The Catapult 2 v7.0.4 (Mod Apk Money)

The Catapult 2 v7.0.4 (Mod Apk Money)


Mancınık 2

The Catapult 2 v7.0.4 (Mod Apk Para) “The Catapult 2”, kulenin tepesindeki bir mancınık yardımıyla kalesini çöp adam ordusu tarafından yıkımdan korumaya çalışan cesur çöp adam hakkındaki popüler oyunun devamıdır.

Artık çöp adam savaşçımızın yeni silahları ve çok sayıda savunma aracı var. Mancınıklara ek olarak, saldırganları balistadan ezebilir ve isabetli top atışları ile onları yok edebilirsiniz. Rakiplerinize taş, gülle, bomba, ok ve sihirli mermi atın. “The Catapult” oyununun yeni versiyonuna beceriler eklendi. Artık rakiplerinize sadece bir top mermisi voleybolu ile değil, aynı zamanda bir yıldırım çarpmasıyla da vurabilirsiniz.

Oyun basit bir sezgisel kontrol kaydetti. Ekrana dokunun ve mancınığı şarj etmek için çekin ve gerilim kuvvetini seçin. Mermiyi düşmana fırlatmak ve onları parçalamak için bırakın!

Daha fazla rakip olduğu için savunmak daha da zorlaşıyor. Klasik sonsuz moda ek olarak, kahramanımızın artık sadece mancınıklardaki çöp adamlarla değil, aynı zamanda topçu, kuşatma kuleleri, kuşatma koçları ve devasa yürüyen savaş mekanizmalarıyla karşı karşıya kalacağı 60 seviyelik bir kampanya eklendi. güçlü silahlarının bir yaylım ateşiyle kaleyi havaya uçurmaktan.

Düşman savaşçılarla savaşmak ve bir kuşatmaya dayanmak için kalenizi sürekli güncelleyin ve büyütün. Düşmana daha fazla hasar verecek okçular veya toplar içeren yuvalar ekleyerek kuleleri yükseltebilirsiniz. Düşmanı durdurmak için kalenin veya mayınların önüne barikatlar yerleştirerek savunmayı da yükseltebilirsiniz. Çöp Adam kahramanınızı daha güçlü hale getirmek için yeni ekipman ve zırh eklendi.

Oyunda iki oyuncu modu bulunmaktadır. Tek ekranda internet olmadan arkadaşlarınızla düello oynayabilirsiniz.

Popüler ücretsiz oyun “The Catapult”un ikinci bölümünü indirin.

Güncellemeler üzerinde aktif olarak çalışıyoruz, bu yüzden oyunla ilgili dileklerinizi ve yorumlarınızı bekliyoruz.

İyi oyunlar!!
Mancınık 2
Mancınık 2


Mancınık 2

MOD:
Ücretsiz uygulama içi satın alma – Para

İNDİRMEK:

The Catapult 2 v7.0.4 (Mod Apk Money) – RACATY BAĞLANTISI

The Catapult 2 v7.0.4 (Mod Apk Money) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta
takip edebilir yada Telegram
Kanalımıza abone olabilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için
kategorimize göz atabilirsiniz.