The Goldbergs: Back to the 80s v2.6.3682 (Mod Apk)

The Goldbergs: Back to the 80s v2.6.3682 (Mod Apk)


Goldberg'ler: 80'lere Dönüş

Goldberg’ler: 80’lere Dönüş v2.6.3682 (Mod Apk) Adam, Barry ve Erica Goldberg’in okullarının “Harika Liste”sinin zirvesine çıkmalarına ve şehirdeki en popüler çocuklar olmalarına yardım edin!

Hit komedi TV şovuna dayanarak, Goldberg’ler 80’li yıllarda bir gencin sosyal hayatını yöneterek popülerliğinizi artırdığınız boşta bir oyundur.

Harika Puanlar toplamak, Arkadaş edinmek ve tamamen popüler olmak için dokunun! Çabucak havalı olmak ve Jenkintown’daki genç yiyecek zincirinin zirvesi olmak için hangout’larınızı yükseltin!

Sosyal merdivenin gerçek kralı veya kraliçesi olarak, serinlik yaratmaya ve yeni mekânlar açmaya yardımcı olmak için doğrudan TV şovundan karakterler toplayacaksınız. Kartları toplayarak yeni karakterler edinin, ardından vhs kasetleri, arcade jetonları ve güneş gözlüklerini toplayarak onları seviyelendirin!

Havalılık, popülerlik zorluklarını tamamlamanın ve Harikalar Listesi’ne tırmanmanın anahtarıdır! Ancak tepede çok rahat olmayın – sevgili “boğucu”nuz Beverly her zaman “yardım etmeye” çalışıyor ve yanlış bir adım anne babanız tarafından utanmanıza neden olacak. Alışveriş merkezini yönetmekten bilgisayar laboratuvarında saklanmaya “kaşıkla ağzımı tıka” diyebileceğinizden daha hızlı gideceksiniz!

Beverly, Murray ve hatta Koç Mellor’a karşı patron dövüşlerinde yolunuza dokunun. Havalı olmaya ne kadar çabalarsan çabala, her bölümün sonunda hepsini kaybedeceksin. Ama bir ineğiniz yoksa, yatak odanızı dekore etmek için 80’lerin nostaljisi ile ödüllendirileceksiniz!

HİÇ BİTMEZ EĞLENCEYLE BOŞ BİR MACERA
Çizgiler ve doğrudan TV şovundan karakterler içeren komedi ara sahnelerinde komik karakterleri takip edin. Daha da iyisi – her zaman yeni hikayeler ekleniyor!

ARKADAŞLAR YAPIN VE POPÜLER OLUN
Jenkintown’un radikal sakinleriyle birlikte etkinlikler oluşturun ve yönetin. Hanging at the Mall gibi klasik 80’lerin aktivitelerinden veya The Big Game’i doğrudan Smashball ve 80’lerin Film Parodileri gibi “The Goldbergs” TV şovundan diğerlerine!

Boşta Tycoon EĞLENCE
Çalışmak için çok mu tembelsin? Hayır, biz de öyleyiz! Hangout’larınızı otomatikleştirmek için kartları ve karakterleri topladığınızda boşta oyun eğlencesine katılın. Siz yokken oyun kendi kendine oynuyor! Gerçek bir boşta kralı ol.

Havalı olma ve asitle yıkanmış kot pantolonlar, dev cep telefonları ve kocaman saçlardan oluşan bir dünyayı yeniden yaşama arayışında Goldberg’lerden Adam, Erica ve Barry’ye katılın!

—————

The Goldbergs TM & © 2020 Sony Pictures Television Inc. Tüm Hakları Saklıdır.

Lütfen The Goldbergs: Back to the 80s’in oynaması ücretsiz bir deneyim olduğunu (F2P) unutmayın, ancak bazı oyun öğeleri gerçek parayla satın alınabilir.

Bize Ulaşın – goldbergsgame@lumen.games
Hizmet Şartları – https://service-terms.eastsidegames.com
Gizlilik Politikası – https://privacy-policy.eastsidegames.com/
Goldberg'ler: 80'lere Dönüş
Goldberg'ler: 80'lere Dönüş


Goldberg'ler: 80'lere Dönüş
Goldberg'ler: 80'lere Dönüş

Goldberg'ler: 80'lere Dönüş
Goldberg'ler: 80'lere Dönüş

MOD:
sınırsız para
Sınırsız Elmas
Para asla azalmaz, paranız olmasa da harcayabilirsiniz.

İNDİRMEK:

The Goldbergs: 80’lere Dönüş v2.6.3682 (Mod Apk) – ZIPPYSHARE

The Goldbergs: 80’lere Dönüş v2.6.3682 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta
takip edebilir yada Telegram
Kanalımıza abone olabilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için
kategorimize göz atabilirsiniz.