The Survival Hunter Games 2 v1.162 Apk Mod (God Mode)

The Survival Hunter Games 2 v1.162 Apk Mod (God Mode)


Hayatta Kalma Avcısı Oyunları 2

Hayatta Kalma Avcısı Oyunları 2 v1.162 Apk Mod (Tanrı Modu) Hayatta Kalma Avcısı Oyunları 2, yeni ve daha da iyi özelliklerle dolu, gişe rekorları kıran bir oyun! Bugün indirin ve piyasadaki en iyi birinci şahıs nişancı oyunlarından birini kendiniz deneyimleyin!
✲✲✲OYUN HİKAYESİ✲✲✲
Biz ileri bir medeniyetiz. Hayatta kalan ve hatta kıyametten kurtulan biri. Diğer boyutlara portallar açma yeteneğiyle övünen, teknik ve dünya dışı gelişmelerde sağlam bir temele sahip bir dünyayız. Bu, farklı sonuçların ve alternatif gerçekliğin etkilerini incelemek için yapıldı. Alınan tüm güvenlik önlemleriyle yeterince güvenli bir deney gibi görünüyordu, ama sonra düşünülemez olan oldu. Büyük bir elektrik kesintisi sırasında idame sistemi arızalandıktan sonra, portala her iki taraftan da erişilmesini engelleyen güvenlik kalkanı indirildi ve vakum birkaç ajanı istasyonlarından söküp onları bu farklı boyutlarda hapsetti…

Bu ajanlardan biri portalın içine çekilirken, dünyanın son derece farklı olduğu bir boyutta sıkışıp kaldınız ve hepsi birkaç bin yıl önce bir avuç adam tarafından yapılan bir seçim yüzünden. Bu dünya her fırsatta tehlikelerle dolu hain bir yerdir. Yardım size ulaşana kadar bu kasvetli dünyada hayatta kalmalısınız… EĞER yardım size ulaşabilirse.

✲✲✲OYUN OYUN✲✲✲
Bu oyun bazı harika özelliklerle dolu olarak geliyor! Yeni oyun arayüzümüz son derece kullanıcı dostudur ve zahmetsizce koşmanıza, zıplamanıza, çömelmenize, koşmanıza, yeniden yüklemenize, nişan almanıza, ateş etmenize ve daha pek çok şeye izin veren oynaması kolay dokunmatik ekran kontrollerine sahiptir! Yeni menü ekranı, harita stili seviye seçimi ve ayarlar ekranını içerir. İpucu ekranlarıyla yükleme sırasında haritalar arasında oyun bilgisi edinin ve her oyuna görev tarzı talimatlarla başlayın! İlk seviyenize başlamadan önce, güç kazanmanız için kısa bir video reklam izlemeniz istenecektir. İzlememeyi tercih edebilirsiniz, ancak avantajı kaybedersiniz. Oyun başlar başlamaz, entegre bir zamanlayıcı zamanınızı geri saymaya başlayacaktır. Verilen süre içinde seviyeyi geçebilirseniz, kalıcı bir silah kazanacaksınız. Zamana karşı kazanamazsanız, kalıcı silah olmadan da oyunda ilerleyebilirsiniz. Daha güçlü, daha zeki düşmanlarla savaşın, bu oyunu yoğun bir zeka, gizlilik ve beceri savaşı yapın! Düşmanları alt etmeyi amaçlayan göğüs göğüse savaşın ve hassasiyetin tadını çıkarın. Bloklu silahlarınızı toplayın ve nişan almaya ve ateş etmeye hazırlanın!!

Özellikler:
-Dokunmatik yüzey kontrolleri ile kullanıcı dostu arayüz
-Zamanlayıcılar
-Güç kaynağını çalıştırın
– Cephane ve silah toplama
– Zıpla, çömel ve koş
-Varlık haritası
-Görev siparişleri
-El ele dövüş

Hayatta Kalma Avcısı Oyunları 2
Hayatta Kalma Avcısı Oyunları 2


Hayatta Kalma Avcısı Oyunları 2
Hayatta Kalma Avcısı Oyunları 2

Hayatta Kalma Avcısı Oyunları 2
Hayatta Kalma Avcısı Oyunları 2

MOD:
1. TANRI MODU
2. DÜŞMAN DONMASI
3. REKLAM YOK

İNDİRMEK:

Hayatta Kalma Avcısı Oyunları 2 v1.162 Apk Mod – ZIPPYSHARE

Hayatta Kalma Avcısı Oyunları 2 v1.162 Apk Mod – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta
takip edebilir yada Telegram
Kanalımıza abone olabilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için
kategorimize göz atabilirsiniz.