Tiny Shop: Cute Fantasy Craft, Design & Trade RPG v0.1.109 (Mod Apk)


Tiny Shop: Cute Fantasy Craft, Design & Trade RPG

Tiny Shop: Cute Fantasy Craft, Design & Trade RPG v0.1.109 (Mod Apk) SİZ, bu fantezi dünyasına adım atan ticaret loncasının yepyeni bir üyesisiniz. Kendi mağazanızı kişiselleştirin ve tasarlayın, müşterileri çekin ve büyülü ve destansı ürünler satın!

Bu RPG simülasyon oyununda dünyanın her yerinden fantastik öğeler ve ürünler araştırın, zanaat yapın, ticaret yapın, pazarlık yapın, satın alın ve satın ve mağazanızı şehrin en iyi mağazası olmak için yönetmeyi öğrenin!

Düzinelerce seçenekle kendi sevimli fantezi dükkanını inşa et, tasarla ve özelleştir! Mağazanızı olabildiğince olağanüstü hale getirmek, müşterilerin memnuniyetini artıracak ve mağazanızı artıracaktır! Şans bekliyor!

Sevimli küçük asistanınızın yardımıyla sevgiyle hazırlanmış bir RPG dünyasını keşfedin. Büyücüler ve şövalyelerle tanışın ve kahramanlarınızı destansı maceralara gönderin! Asistanınız siz çevrimdışıyken eşyalarınızı sizin için satacağından hiçbir şey yapmadan para ve XP kazanın! Deponuzu mal ve eşyalarla ağzına kadar doldurun ve nakit akışına izin verin!

Ticaret loncası ve müşterileriniz için görevleri ve görevleri tamamlayın ve şehirdeki en sevilen ve güvenilir dükkan sahibi olun!

Sevimli ve eğlenceli bir hikayeyi takip edin, şehrinizden ve dışarıdaki karakterleri keşfedin, daha fazla öğe ve görevin kilidini açmak için şehrinizi inşa edin ve yükseltin!

Mağaza döşemenizi döşemeye göre genişletin ve yükseltin. Dükkanınızı gerçekten size ait kılmak için güzel ve sevimli mobilya ve dekorasyon satın alın. Altınınızı ve DP’nizi artırmak için mağazanızın istatistiklerini yükseltin!

Güçlü iksirler ve diğer sihirli simya ürünleri yapmak için egzotik bitkiler ekin ve hasat edin. Güzel çiçeklerden yapraklı sarmaşıklara, çevrenizdeki en iyi bahçıvan olabilirsiniz! Yeni tohumlar satın almak ve bahçenizi genişletmek için şehir merkezindeki botanikçiyi ziyaret edin.

Bu RPG fantezi dükkanı macerasında şunları yapacaksınız:

💰 Ticaret için düzinelerce farklı ürün ve malı ARAŞTIR, KEŞFEDİN ve İŞLEYİN
🖌 Satışlarınızı artırmak için küçük mağazanızı TASARIM ve ÖZELLEŞTİRİN!
📜 TAM HİKAYE GÖREVLERİ ve GÖREVLERİ, şehrinizin zenginleşmesine yardımcı olacak
🗺️ Şehrinizi ve dünyanızı KEŞFEDİN ve İNŞA EDİN
🌻BÜYÜME VE HASAT sevimli bitki ve çiçekler
🎀 SEVİMLİ ve CHARMING elle boyanmış görsellerin KEYFİNİ ÇIKARIN
☀️ İYİ VE RAHATLATICI BİR ZAMAN GEÇİRİN

Tiny Shop, sevimli bir fantezi dünyasında kendi dükkanınızı kişiselleştirmenize ve tasarlamanıza izin verecek bir RPG mağaza simülasyon oyunudur. Araştırabilir, üretebilir ve satabilirsiniz: zırh, iksir, büyü kitapları, her türlü teçhizat ve ekipmanın yanı sıra bitkiler, metaller ve değerli taşlar gibi işçilik malzemeleri. Zor kazanılan paranızla şirin fantezi dükkanınızı genişletip kişiselleştirebilir ve şehirdeki en zengin dükkan sahibi olmak için dünyayı keşfedebilirsiniz!

ŞİMDİ Tiny Shop’u ücretsiz kurun! Bu fantastik RPG oyununda zanaat yap, ticaret yap, satın al, sat, araştır ve özelleştir!
Tiny Shop: Cute Fantasy Craft, Design & Trade RPG
Tiny Shop: Cute Fantasy Craft, Design & Trade RPG


Tiny Shop: Cute Fantasy Craft, Design & Trade RPG
Tiny Shop: Cute Fantasy Craft, Design & Trade RPG

Tiny Shop: Cute Fantasy Craft, Design & Trade RPG
Tiny Shop: Cute Fantasy Craft, Design & Trade RPG

MOD:
Ücretsiz uygulama içi satın alma

İNDİRMEK:

Tiny Shop: Cute Fantasy Craft, & Trade RPG v0.1.109 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Tiny Shop: Cute Fantasy Craft, & Trade RPG v0.1.109 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta
takip edebilir yada Telegram
Kanalımıza abone olabilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için
kategorimize göz atabilirsiniz.