Toca Life: World v1.48.0 (Mod Apk Unlocked)

Toca Life: World v1.48.0 (Mod Apk Unlocked)


Toca Yaşamı: Dünya

Toca Life: World v1.48.0 (Kilitsiz Mod Apk) Toca Life: World, kendi dünyanızı oluşturabileceğiniz ve istediğiniz hikayeyi oynayabileceğiniz yeni uygulamadır. Bu mega uygulama, tüm Toca Life uygulamalarını (Şehir, Tatil, Ofis, Hastane ve daha fazlası) aynı alanda bir araya getiriyor. Doğru. Artık her şey devasa bir oyun dünyasında birbirine bağlı.

TANITIM TOCA LIFE: DÜNYA
Bir Toca Life uygulamasına dalmanın ve ne istersen onu yapmanın eğlenceli olduğunu düşündüysen – örneğin büyükannene çılgın bir saç modeli yapmak, tuvaletteki eşyaları sifonu çekmek veya sadece arkadaşlarınla ​​takılmak gibi – o zaman bekle. Toca Life: World’de, istediğiniz herhangi bir yerde en sevdiğiniz karakterlerle hikayeler oluşturarak daha da ileri gidebilirsiniz. Okula bir evcil hayvan almak ister misiniz? Göreyim seni. Skate Park’a tembel hayvan mı getirdin? Devam et. Doktoru Salon’a götürüp saçını yeşile mi boyayacaksın? Tabii neden olmasın. Toca Life: World’de patron sizsiniz ve ilerledikçe hikayeyi uyduracaksınız.

İLK 8 YER & 39 KARAKTER DAHİL
Toca Life: World’ü indirin ve kuaför, alışveriş merkezi, yemek alanı ve hatta bir apartman dairesi gibi keşfetmeniz için 8 farklı lokasyona sahip canlı bir şehir bölgesi olan Bop City’yi hemen ziyaret edebilirsiniz. Kendi Dünyanızı kurmaya başlamak için harika bir yer!

ZATEN SAHİP OLDUĞUNUZ TOCA LIFE UYGULAMALARINI SAKLAYIN
Toca Life serisindeki uygulamalarla zaten oynuyor musunuz? Harika! Toca Life: World’ü indirdiğinizde, tüm bunları mega uygulamaya getirmenize yardımcı olacağız. Ardından konumları ve karakterleri istediğiniz gibi karıştırmaya ve eşleştirmeye başlayabilirsiniz.

YENİ YERLER VE KARAKTERLER SATIN ALIN
İlk indirmenizle gelenden daha fazla konum istiyorsanız, bu harika. Toca Life: World, 50’den fazla konum, 300 karakter ve 125 evcil hayvanın satın alınabileceği bir mağazaya sahiptir. Küçükten büyüğe farklı fiyatlar ile az veya çok eklemeye karar verebilirsiniz. Her zaman daha fazla konum, karakter ve yapılacak çılgın şeylerle güncelleyeceğiz.

HER HAFTA HEDİYELER
Bil bakalım ne oldu? Dünyanıza eklemek için yeni öğeler almak için dükkanda alışveriş yapmanıza gerek yok. Sürpriz hediyeler almak için her hafta tekrar kontrol edin!

Hakkımızda:
Toca Boca’da, çocukların hayal güçlerini harekete geçirmek ve dünyayı öğrenmelerine yardımcı olmak için oyunun gücüne inanıyoruz. Çocukları eğlenceli, yaratıcı ve olmak istedikleri kişi olmaya teşvik etmek için ürünlerimizi çocukların bakış açısıyla tasarlıyoruz. Ürünlerimiz, 215 ülkede 200 milyondan fazla indirilmiş ve eğlenceli, güvenli, açık uçlu oyun deneyimleri sunan ödüllü uygulamaları içerir. Toca Boca ve ürünlerimiz hakkında tocaboca.com adresinden daha fazla bilgi edinin.

Gizlilik Politikası:
Gizlilik, çok ciddiye aldığımız bir konudur. Bu konularla nasıl çalıştığımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen gizlilik politikamızı okuyun: https://tocaboca.com/privacy
Toca Yaşamı: Dünya
Toca Yaşamı: Dünya


Toca Yaşamı: Dünya
Toca Yaşamı: Dünya

Toca Yaşamı: Dünya
Toca Yaşamı: Dünya

MOD APK’sı:
Ücretli konumlar satın alındı. – Kilidi açıldı

İNDİRMEK APK + OBB:

Toca Life: World v1.48.0 (Mod Apk Unlocked) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Toca Life: World v1.48.0 (Mod Apk Unlocked) – GÖNDERME ALANI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta
takip edebilir yada Telegram
Kanalımıza abone olabilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için
kategorimize göz atabilirsiniz.