Train Valley 2: Train Tycoon v0.13 (Mod Apk)

Train Valley 2: Train Tycoon v0.13 (Mod Apk)


Tren Vadisi 2: Tren Kralı

Train Valley 2: Train Tycoon v0.13 Hileli Mod Apk

Train Valley 2, bir tren kralı bulmaca oyunudur. Demiryolu şirketinizi Sanayi Devrimi günlerinden geleceğe taşıyın, vadideki şehirlerin ve endüstrilerin ihtiyaçlarını karşılayın. Demiryolları inşa edin, lokomotiflerinizi yükseltin ve gecikme veya kaza olmadan her şeyi programa uygun tutun.

● Micromanagement, Tycoon ve Puzzle oyunlarının, yerel topluluğun gelişmesine yardımcı olması gereken, kendi şirketinizin kontrolünü size veren benzersiz bir karışımı.
● Yeni bir görünüm – Düşük poli estetiğe dayalı benzersiz görsellerle, Train Valley 2’ye bakmak ve kendinizi içine çekmek bir keyiftir.

● Şirket Modu, Train Valley 2’de 50 seviyeyi kapsayan yeni bir moddur!
● Seviye Düzenleyici – oyuncular tarafından halihazırda oluşturulmuş 1500’den fazla seviyeye göz atın veya Steam Atölyesi’ni kullanarak kendinizinkini yaratmaya çalışın

● Çok çeşitli Trenler – kilidini açmak için 18 lokomotif modeli ve 45’ten fazla tren vagonu türü – etrafınızdaki dünya daha zorlu hale gelirken işleri mümkün olduğunca verimli ve uygun maliyetli tutmak size kalmış!

Yani karmaşık lojistik sorunları çözmek istediyseniz, kendinizi biraz tren patronu olarak hayal ettiyseniz veya sadece bulmaca çözmeyi seviyorsanız – hem yeni hem de eski oyuncular için çok şey var. Orijinali hiç oynamamış olsanız bile, Train Valley 2’de yapılacak çok şey var!

Size serinin bugüne kadarki en zor bulmacalarından bazılarını vermek için hem Train Valley 1 hem de 2’den ilham alarak Valley’e daha büyük ve daha karmaşık zorluklar getiren Passenger Flow DLC’ye göz atmayı unutmayın.

Tren Vadisi 2: Tren Kralı
Tren Vadisi 2: Tren Kralı


Tren Vadisi 2: Tren Kralı
Tren Vadisi 2: Tren Kralı

Tren Vadisi 2: Tren Kralı
Tren Vadisi 2: Tren Kralı

MOD:

Hepsi Açık + Para

İNDİRMEK:

Train Valley 2: Train Tycoon v0.13 (Mod Apk) – MEGA TR

Train Valley 2: Train Tycoon v0.13 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta
takip edebilir yada Telegram
Kanalımıza abone olabilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için
kategorimize göz atabilirsiniz.