Transport Tycoon Empire: City v1.5.1 (Mod Apk)

Transport Tycoon Empire: City v1.5.1 (Mod Apk)


Transport Tycoon Empire: Şehir

Transport Tycoon Empire: Şehir v1.5.1 (Mod Apk) Nihai ulaşım kralı olmak için araçları toplayın, kargo teslim edin, sözleşmeleri bitirin ve hatta şehir inşasında ustalaşın! En iyi stratejiyi bulun ve kargonuz dünyadaki her liman kentindeki her tren istasyonunu, havaalanını ve rıhtıma su basacak. Karada, denizde ve havada ulaşım imparatorluğunuzun sınırı olmayacak. İlginç insanlarla ve yerlerle dolu, sürekli değişen haritada nakliye sözleşmelerini tamamlamak için trenleri, kamyonları, gemileri ve uçakları toplayın. Her limanı kargo gemilerinizle fethedin, nakliye ateşinizi giderin ve cep şehrinizi güzelleştirin. Köprüleri onarmaya, çevreyi korumaya, harika tema parkı sağlamaya veya muhteşem uzay merkezi inşa etmeye yardım ediyor olsanız da, başarılı olacaksınız!

Nihai ulaşım kralı ol
Ücretsiz Transport Tycoon Empire sim’imizde trenlerle sınırlı değilsiniz. Taşımacılık kralı, tüm teslimat yöntemlerinde ustadır. Sevk memurlarınızı yolculuklarında tren kondüktörünü veya gemi kaptanını yönetmek için kullanacaksınız ve şirketiniz genişlemeye hazır olduğunda yeni sevk memurları kiralayacaksınız. İyi lojistik, harika trenlere ve kamyonlara sahip olmak kadar önemlidir ve zirvede durmak için usta lojistik kralı olacaksınız.

Ve iyi bir iş yaptıktan sonra tren ve kamyon toplama, yeni uçak veya tekne satın alma fırsatlarına sahip olacaksınız ve şehrinizin ve dünyanızın sunduğu daha büyük zorluklara hazır olacaksınız!

şehri inşa et
Malları taşıyın, farklı müteahhitlere yardım edin… Tycoon deneyiminizde bir şey eksik değil mi? Büyük iş hayatınızın temeli ve mirası? Oyun, şehir simülatörü sanal alanı inşa etmeyi içeriyor! Küçük şehrin belediye başkanı olacaksın ve onu büyüteceksin, yeni araziler alacaksın, yeni binalar ve toplu taşıma için yollar inşa edeceksin, nerede istersen. Şehrinizi dekore edecek, şirket merkezinizi yükseltecek ve temel demiryolu ulaşım hattı simülatörünüze biraz daha derinlik kazandıracaksınız. Tren istasyonunuzu genişletecek, kargo filonuzla elde ettiğiniz malları işlemek için fabrikalar kuracak ve tüm dünyaya trenler, ovalar, kamyonlar ve gemiler göndereceksiniz.

Özellikler:
• Mal taşımacılığının benzersiz karışımı: malları teslim etmek için araçlarınızı deniz limanından, havaalanından veya tren istasyonundan gönderin
• Dünyada kalıcı bir iz bırakmak için şehrinizi inşa edin, dekore edin ve özelleştirin
• Birçok harika trenle küresel demiryolu imparatorluğu yaratın, nihai tren kralı olun
• Kamyonları topla ve kamyon kralı ol!
• Uçak filonuzla gökyüzüne ve her havalimanı şehrine sahip olun – sonuçta havalimanları dünyasında yaşıyoruz
• Destansı imparatorluğu inşa etmek için farklı bölgelere seyahat edin – çölden şehir adasına ve donmuş kuzeye!
• Nadir araçları toplayın ve buharlı trenlerden fütürist uçaklara kadar daha fazla kargo teslim etmek için onları yükseltin
• Göndericilerinizi yönetin – trafiği yönetmek ve gerçek transit kralı ve en iyi iş adamı olmak için güvenilir nakliye yöneticisini kullanın

Strateji ve simülasyon cenneti
Her iki dünyanın da en iyisine sahip olabilirsiniz! Bu, her aracın son derece ayrıntılı modelleriyle sadece gemi kralı, demiryolu kralı ve uçak kralının mükemmel bir karışımı değil, aynı zamanda şehir kralı oluşturucusu olacak ve harika yerlerle dolu haritayı keşfedeceksiniz. Oyun isimsiz bir ülkede yer aldığı için amerikan ve euro kamyon simülatörü oyunları hakkında sevdiğiniz her şeyin tadını çıkaracaksınız, hem harika euro tren simülatörü hem de çeşitli uçaklarla havalimanı şehir yöneticisi olacak. Deniz limanı şehriniz, uçsuz bucaksız denizler ve nehirler arasında mal taşıyan devasa kargo gemileriyle dolu olacak ve dünyanın en iyi liman şehri gemisi kralı olmak için elinizden gelenin en iyisini yapmanız gerekecek. Tüm araçlar için destansı tanıtım sahnelerimizle, avrupalı ​​kamyoncuların, amerikalı tren kondüktörlerinin veya uçak kaptanlarının sizin için çalışırken nasıl hissettiklerini bileceksiniz.

Yasal Uyarı: Transport Tycoon Empire, oynaması ücretsiz bir oyundur. Tamamen ücretsiz olarak oynanabilir ancak satın alma yaparak ilerlemeyi hızlandırmak için seçenekler de sunar.

Resmi Facebook sayfasındaki muhteşem demiryolu kralları topluluğumuza katılın: https://www.facebook.com/TransportTycoonAndCityBuilder/Transport Tycoon Empire: Şehir
Transport Tycoon Empire: Şehir


Transport Tycoon Empire: Şehir
Transport Tycoon Empire: Şehir

Transport Tycoon Empire: Şehir
Transport Tycoon Empire: Şehir

MOD:

– Ücretsiz Ödüller, ADS Yok

İNDİRMEK:

Transport Tycoon Empire: Şehir v1.5.1 (Mod Apk) – MEGA TR

Transport Tycoon Empire: Şehir v1.5.1 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta
takip edebilir yada Telegram
Kanalımıza abone olabilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için
kategorimize göz atabilirsiniz.