Travel Center Tycoon v1.3.5 (Mod Apk)

Travel Center Tycoon v1.3.5 (Mod Apk)


Seyahat Merkezi Kralı

Travel Center Tycoon v1.3.5 (Mod Apk) Şimdi dünyanın en büyüleyici trabel merkezini inşa etmeye hazır mısınız?

Altına hücum zamanlarına geri dönersek, batıdaki her küçük kasaba kaşifler tarafından inşa edilir. Ve bugünlerde hiç yoktan kamyon durakları inşa ediyor ve onu dünyanın en muhteşem seyahat merkezi haline getiriyoruz.

Travel Center Tycoon’a hoş geldiniz—Benzersiz bir kamyon durdurma simülasyon oyunu. Bu oyunda, çölde bir benzin istasyonu inşa ederek başlıyorsunuz ve bir süre işletmeden para kazandıktan sonra, başka tesisler kurmaya başlayabilir ve sonunda hayalinizdeki küçük kamyon durağı merkezini bitirebilirsiniz. Unutma, her zaman büyük ol!

Eşsiz Kamyon park yerlerinin kilidini açın
Kamyon durağı, birden fazla kamyon türü için tasarlanmıştır, bu nedenle yükseltme kriterlerine hak kazandıktan sonra oyuncular, endüstriyel kamyonlar ve askeri kamyon park yerleri gibi özel park yerlerinin kilidini açabilir.

Konaklama ve Kamyon Servis Tesisleri İnşa Edin
Her oyuncu, işe küçük bir benzin istasyonu işleterek başlar ve konaklama ve kamyon servis mağazaları da dahil olmak üzere çok sayıda tesis inşa ederek işi genişletir. Benzin istasyonunu yükselterek ve daha fazla park yeri açarak oyuncular araba yıkama, lokanta, banyo ve uygun mağazalar gibi başka binalar inşa edebilirler.

Yönetim kadrosunu işe alın
Kamyon durağı, çevrimdışı olduğunuzda çalışmaya devam edecek ve kazançlar kasada saklanacaktır. Ancak kamyon istasyonunuzun günlük büyük bir nakit akışı varsa, siteyi işletmenize yardımcı olması için bir işletme müdürü kiralamak isteyebilirsiniz.

Kamyon Pulları Toplama
Zaman zaman bazı özel kamyonlar yola çıkacak ve kamyon durağını ziyaret edecek. Ve oyuncular her benzersiz kamyon için benzersiz bir pul toplayabilir.

Bu oyunu, bu salgın zamanlarında yiyecek ve eşyalarımızı teslim eden tüm kamyon şoförlerine adıyoruz!
Seyahat Merkezi Kralı
Seyahat Merkezi Kralı


Seyahat Merkezi Kralı
Seyahat Merkezi Kralı

Seyahat Merkezi Kralı
Seyahat Merkezi Kralı

MOD APK’sı:
Reklam izlemediğiniz için ödüllendirin.

İNDİRMEK:

Travel Center Tycoon v1.3.5 (Mod Apk) – MEGA TR

Travel Center Tycoon v1.3.5 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.