Tuscany Villa v1.29.0 (Mod Apk)


Toskana Villası

Tuscany Villa v1.29.0 (Mod Apk) Kendi rustik Toskana misafirhanenize hoş geldiniz ve en iyi gündelik ve bulmaca oyununu oynayın! Kendi patlama maceranızı ve hikayenizi yaratın ve tasarlayın, dünyanın dört bir yanından farklı konukları güzel bir bahçeye ve büyük bir malikaneye benzeyen harika bir eve sahip büyüleyici İtalyan villanıza davet edin, ancak en iyi yapboz oyunlarıyla ücretsiz ev tadilatı gerekiyor. Dünyada ücretsiz 3 ve gündelik oyunlar.

Kendinizi büyük bir bahçeye ve güzel bir eve sahip güzel bir konakta yaşayan genç bir gezgin olan Laura’nın dünyasına bırakın, muhteşem bir bahçeye sahip İtalyan büyükannesini ve İtalyan kırsalının kalbindeki evini ziyarete gidiyor, burada geleneksel bir otel işletiyor. büyük bir malikaneye benziyor. Ancak onu bir şok beklemektedir; otel yıkılıyor ve açgözlü büyük şehir geliştiricisi oteli uygun fiyata satın almak istiyor. En iyi seçenekleri oynayarak komik bulmacayı çözmesine yardım edin. Hikayenin tadını çıkarın ve en iyi bulmaca, 3’lü eşleştirme ve gündelik oyunlardan birini ücretsiz oynayın.

Oteli eski ihtişamına kavuşturmak ve eski misafirhaneyi aile içinde tutmak için daha fazla misafir çekmek için en iyi seçimleri yapmak Laura’ya kalmış. Bu, 3’lü eşleştirme hikayesiyle en şaşırtıcı patlama macerasının sadece başlangıcı.

Güzel bir bahçe ve büyük bir malikaneye benzeyen büyüleyici bir ev ile hayaller yaratmak ve tasarlamak için yerel sakinler ve gezginlerle tanışırken ve ilişkiler kurarken kendi patlama maceranızı ve hikayenizi takip edin, ancak en iyi bulmaca oyunlarıyla ev tadilatı gerekiyor ücretsiz , dünyada ücretsiz maç 3 ve gündelik oyunlar.

En iyi bulmaca, maç 3 ve gündelik oyunlardaki oyun özellikleri:
– Hiç bitmeyen, bağımlılık yapan oyun bulmaca oyunları ve gündelik oyunlar: oyna, değiştir ve eşleştir. Köyünüzdeki otel, bahçe ve evinizde iyileştirmeler yapmak için güçlü kombinasyonlar oluşturun ve bulmacayı çözün.

– Sürükleyici patlama macerası ve 3’lü eşleştirme hikayesi: Köy sakinleriyle arkadaş olun ve mütevazı kır odanızı ve kahvaltınızı Toskana’daki en iyi otele dönüştürmek için yardımlarından yararlanın ve en iyi gündelik ve bulmaca oyunlarını oynayın.

– Toskana’daki aile otelinizi açgözlü geliştiricilerden kurtarın ve en iyi seçimleri yapın. Sadece en iyi bulmaca oyunlarını ücretsiz, 3’lü eşleştirme ve gündelik oyunları ücretsiz oynamanız gerekiyor.

– Laura’nın büyükannesinin oteli işletmesine ve daha fazla misafir çekmesine, en iyi seçimleri yapmasına ve en iyi bulmaca oyunlarını ve gündelik oyunları oynamasına yardım edin.

Bulmaca oyunu ve gündelik oyun nasıl oynanır:
1. Her bulmacayı eşleştirin ve çözün. 🔴🔴🔴
2. Yıldız kazanın ⭐⭐⭐
3. Otelde yıldızları kullanın 🏘️🌳🌻👩‍👧
4. Tekrar oynayın ve maceranızı ve hikayenizi yaratın

Her zaman güzel bir bahçede, büyük bir malikaneye benzeyen harika bir evde Toskana güneşinin altında yaşamak istediniz mi? Bu tasarımların hayallerini yaşamanın zamanı geldi! En iyi bulmaca oyunlarını ve gündelik oyunları oynayın.

Muhteşem bir bahçe ve büyük bir malikaneye benzeyen inanılmaz bir ev ile hayaller yaratabileceğiniz ve tasarlayabileceğiniz uygulama mağazasındaki en iyi bulmaca oyunlarından ve gündelik oyunlardan birini oynayın, ancak en iyi bulmaca oyunları ücretsiz, maç 3 ve dünyada ücretsiz gündelik oyunlar.

Bu güzel maceranın tadını çıkarın ve tüm harika gündelik bulmacaları çözün.
Toskana Villası
Toskana Villası


Toskana Villası
Toskana Villası

Toskana Villası
Toskana Villası

MOD:
Sınırsız Yıldız
Sınırsız para

– Ücretsiz uygulama içi satın alma

İNDİRMEK:

Tuscany Villa v1.29.0 (Mod Apk) – MEGA BAĞLANTISI

Tuscany Villa v1.29.0 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta
takip edebilir yada Telegram
Kanalımıza abone olabilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için
kategorimize göz atabilirsiniz.