US Army Shooting School Game v1.4.2 (Mod Apk)

US Army Shooting School Game v1.4.2 (Mod Apk) US Army Shooting School Game v1.4.2 (Mod Apk) US Army Shooting School Game v1.4.2 (Mod Apk)

US Army Shooting School Game v1.4.2 (Mod Apk)


ABD Ordusu Atıcılık Okulu Oyunu

ABD Ordusu Atıcılık Okulu Oyunu v1.4.2 (Mod Apk) Ordu ve askeri eğitim okulu oyununun en iyisi, bir oyunda ABD ordusu eğitim görevinin, Askeri silah atış eğitiminin ve ordu kara kuvvetlerinin tadını çıkarmak için burada. Bu klasik öğrenci eğitim okulu oyununda kullanılan ordu silahları atış eğitimi, kesinlikle onu kariyerinin en çarpıcı macerası haline getirecek. ABD Ordusu eğitim öğrencileri, ordu ve askeri eğitim kursunun mükemmel bir örneğini oluşturacaktır. Matkap Çavuş talimatlarını izleyin. ABD ordusunun temel eğitimini saldırı kursunu temizlemeye ve basit bir vatandaştan bir asker olmaya hazırlanın. ABD Ordusu atış eğitimi Oyununda ilk giriş eğitimini geçmek için Ulusal Muhafız askeri akademisine katılın.

Beden eğitimi ve zihinsel eğitim ile zindeliği ortaya çıkarın, eğitmenleri ilk çağrı talim çavuşlarını takip edin. Bu aksiyon dolu simülatör oyununda komando taburu testini geçerek askeri eğitim kampını temizleyin. Yoğun engelli parkuru tamamlayın ve müfreze eğitmenlerinin emir komuta zincirini takip edin. Maceraları, Özel Kuvvetler operasyon eğitim kursunu geçmek için. Ağa veya on metrelik duvara ve daha fazlasına tırmanarak gerçek disiplin ve fiziksel uygunluğu gösterin. Stajyer, Deniz savaşçısı asker becerilerinizi geliştirmek için silahla atış, yüzme, atlama, yuvarlanma ve tırmanma yapacak. Farklı ABD ordusu rütbeleri için ABD ordusu temel savaş eğitimi ile bu en son aksiyon oyununun tadını çıkarın. Müfrezede yeni katılan bir öğrenci olarak oynayın, engebeli arazide komuta zincirini takip edin.

Temel oyunu geçen bu engelleri oynayarak fiziksel zindeliğinizi ve zihinsel disiplin seviyenizi test edin. Bir asker olarak Ulusal Muhafızların bir parçası olmak kolay değil. Güçlü sert saldırı rotasını temizleyin. Yoğun orman, kutup karı ve sıcak çöl alanı gibi farklı ABD ordusu gönderileri arasında net engel rotası. ABD ordusu devlet okulu eğitim hayatından kaçın ve ABD ordusu üssündeki en çılgın engel kursuna dalın. Ayak duvarının üzerinden atlayabilir, kutup donmuş sularında yüzebilir ve tırmanabilir misiniz? Sadece tek kişilik bir ordu olun ve hangi ülkenin ordu kuvvetlerinin en üstte olduğunu kanıtlamak için dünya silahlı kuvvetleriyle yüzleşin. Sizi fiziksel ve zihinsel eğitime götürecek savaş eğitimi için askeri akademi eğitim kampına girin. Herkes bazı silme ve ninja savaşçı oyunlarının tadını çıkarabilir ve skor tablosunda puanınızı geçmek için aileniz ve arkadaşlarınızla yüzleşebilir.

ABD Ordusu Atıcılık Okulu Oyun Özellikleri:

• Gerçek Ordu okulu engel kursu simülasyon oyunu
• Silahla ateş etme, yüzme, atlama, yuvarlanma ve tırmanma gibi gerçekçi askeri eğitim
• Akıcı ve Sezgisel oyun kontrolleri
• Warzone müziği oyun deneyiminizi geliştirecek
• Eğitim kursunu temizlemek için farklı ordu alanları
• Hedefleme için ekranda sürükleyi kullanma
• Profesyonel bir ordu askeri olmak için kendinizi eğitin
• Ordu subaylarının eğitimi için Eşsiz Bir Konsept Oyun
• HD Grafiklerle Muhteşem Eğitim Akademisi Ortamı
• Becerilerinizi test etmek için Gerçek ordu stajyeri olarak oynayın

Peki ne bekliyorsun? “ABD Ordusu Atıcılık Okulu Oyunu” Oyununu indirin ve gerçek ordu eğitim okulu maceralarının deneyiminin tadını çıkarın.
ABD Ordusu Atıcılık Okulu Oyunu
ABD Ordusu Atıcılık Okulu Oyunu


ABD Ordusu Atıcılık Okulu Oyunu
ABD Ordusu Atıcılık Okulu Oyunu

ABD Ordusu Atıcılık Okulu Oyunu
ABD Ordusu Atıcılık Okulu Oyunu

MOD:
1. TANRI MODU
2. DÜŞMANI DONDUR
3. REKLAM YOK

İNDİRMEK:

ABD Ordusu Atıcılık Okulu Oyunu v1.4.2 (Mod Apk) – YÜKLENDİ

ABD Ordusu Atıcılık Okulu Oyunu v1.4.2 (Mod Apk) – ZIPPYSHARE

ABD Ordusu Atıcılık Okulu Oyunu v1.4.2 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.