US Jail Escape Fighting Game v3.1 (Mod Apk)

US Jail Escape Fighting Game v3.1 (Mod Apk)


ABD Hapishanesinden Kaçış Dövüş Oyunu

US Jail Escape Fighting Game v3.1 (Mod Apk) Özgürlüğü için savaşırken dünyanın en kötü şöhretli hapishanesinde hapsedilen bir dövüş sanatı şampiyonunun destansı hikayesi.

Arayı kazanmak için dövüş sanatları ustası rakiplerine karşı savaşarak hapishane hapishanesinden kaçın. Yanlışlıkla hüküm giyen ve bir kaza sonucu hapse atılan Liam, şimdi mahkûmları yenerse özgürlüğü için hapisten kaçıyor. Yedi yıllık hapis hayatından sonra, eski bir muay Thai şampiyonunun hapisten kaçma seçeneği yoktu, bu da ona özgürlük sağlayacak. Liam, sert suçluların yaşam için savaştığı bir hapishanede hayatta kalmalıdır. Kilitlemede; mahkumlar adaletsizlikle birbirlerine karşı kavgalar kazanmak zorunda kalıyorlar, elbette ölüm bu hapishane oyununun bir parçası, diğer tarafta güvenli bir kaçış için ölüm hücresini kırmak imkansız, dövüş sanatı şampiyonlarıyla sert bir şekilde savaşmanın tek bir yolu var. bu hapishane jailbreak. Yolunuzu temizlemek ve hapishane güvenlik duvarlarından özgürlüğü kazanmak için kilitli rakiplere karşı sert bir şekilde kutulayın.

Bu karma dövüş sanatları macera oyunları size çeşitli karate, Muay Thai, güreş, judo, boks ve diğer dövüş sanatları formlarını öğretecek ve size çok çeşitli beceriler kazandıracak ve ustalık eğitiminden kaçacak. Hızlı hareketlerin şaşırtıcı çeşitleri, farklı bir dövüş durumunda çok gerçekçi.

Oyun Oynama Modları:

Hızlı oyun modu gibi farklı modları oynayın, hapishaneden kaçış dövüş oyunu, farklı modları denemenizi sağlar ve tüm modlar, Kapalı Mekan Kilitleme kavgaları, Dış Mekan Kilitleme dövüşleri ve Kanalizasyon Kilitleme Güreşi gibi farklı ortamlarda tasarlanmıştır. Her seviyeden sonra, bir sonraki modda yeni bir rakiple karşılaşmanız gerekiyor, rakipler öncekinden daha fit, atletik, daha hızlı ve daha güçlü olacak. Bu yüzden gerçek dövüş sanatları dövüşlerine ve hapishaneden kaçış dövüş becerilerinizin gerçek bir testine hazır olun.

Hızlı Oynatma Modu:

Hızlı oyun modunda, bu dövüş sanatı ve yumruk boks oyununda gerçek kung fu dövüşçüleriyle karşılaşacaksınız. Kendinizi hazırlayın ve bu hızlı dövüş meydan okuma modunda birden fazla mahkum rakibinizi nakavt edin. Tüm kung fu rakiplerini yenmek için gerçek dövüş savaşlarının tadını çıkarın.

Serbest mod:

“Serbest Dövüş Modunda” sınırsız dövüş sanatı mücadelesi oynayın. Serbest modun kilidini açmak için hızlı oyun modunda ilk beş maçı kazanmanız gerekir.

Hapishaneden Kaçış Oyunları Nasıl Oynanır:

Bu Jail Escape oyununda karma dövüş sanatı becerilerinizi ortaya çıkarın. Ölümcül dövüş dövüş sanatı, kung fu ve karate becerileri içeren yeni dövüşçülerin kilidini açın. Muhteşem kombinasyonları kullanın ve karate hapishanesi mahkumlarına karşı saldırılarla mücadele edin. Hızlı ve öngörülemeyen saldırılar maçı kazanacak ve bir sonraki seviyenin kilidini açacaktır. Bu son mahkum hapishanesinden kaçış Master’da tüm ABD hapishane savaşçılarını ortadan kaldırmak için kombo saldırıları kullanın.

ABD Hapishanesinden Kaçış Dövüş Oyunu Özellikleri:

• Kahramanca kung fu kral gölge dövüşçüsü ile oynayın
• Tutsak kung fu savaşçısı ve karate kralı mücadelesini büyük ödüllerle kazan
• Rakibin enerjisini hızla düşürmek için süper kombinasyonların gücünü kullanın
• Bir sonraki seviyenin kilidini açmak için kung fu dövüşçülerini alt edin ve ödül puanları alın
• Hapishane kilitlenmesinden kaçmak için tehlikeli hapishane savaşçılarına karşı savaşın
• Hapishane dövüşü efsanelerini yenerek terfi edin
• Sezgisel ve pürüzsüz dokunuşlu ekran kontrolleri
• Dövüş tutkunuzu artırmak için güzel 3 boyutlu ortam
• Fon müziği ve ses efektleri gölge karate’de enerjinizi yükseltecek
ABD Hapishanesinden Kaçış Dövüş Oyunu
ABD Hapishanesinden Kaçış Dövüş Oyunu


ABD Hapishanesinden Kaçış Dövüş Oyunu
ABD Hapishanesinden Kaçış Dövüş Oyunu

ABD Hapishanesinden Kaçış Dövüş Oyunu
ABD Hapishanesinden Kaçış Dövüş Oyunu

MOD:
1. TANRI MODU
2. DUMB DÜŞMAN
3. REKLAM YOK

İNDİRMEK:

ABD Hapishanesinden Kaçış Dövüş Oyunu v3.1 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

ABD Hapishanesinden Kaçış Dövüş Oyunu v3.1 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.