Valorant Hata Kodları ve Çözümleri 2022

Valorant Hata Kodları son zamanlar pek çok oyuncu tarafından araştırılıyor. Valorant Hata Kodları ve çözümlerini yazımızda bulabilirsiniz. Valorant Hata Kodları‘nı ve çözümlerini sizler için araştırdık.

Valorant Hata Kodları
Valorant Hata Kodları

Valorant Hata Kodları ve Çözümleri

Valorant Hata Kodları son zamanlar pek çok oyuncu tarafından araştırılıyor. Valorant Hata Kodları ve çözümlerini aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz.

KOD NO ANLAMI ÇÖZÜMÜ

0

Bağlantı Hatası VALORANT‘ı ve Riot İstemcisi’ni yeniden başlatmalısın.

1

Bağlantı Hatası VALORANT‘ı ve Riot İstemcisi’ni yeniden başlatmalısın.

4

Görünecek ismin geçersiz. Riot Hesap Adı’nla ilgili bir sorun var. Onu resmi sitesinden değiştirebilirsin.

5

Hesap başka yerde oturum açmış durumda. Tüm cihazlardaki oturumunu kapatmalısın.

7

Oturum hizmetine bağlanılamıyor. Hesabın askıya alınmış olabilir. Ayrıntılı bilgi için lütfen e-postanı kontrol et. Sorun, platform kaynaklı olabilir. Ayrıntılı bilgi için VALORANT Discord’unu ve Destek Sitesi duyurularını kontrol etmeyi unutma.

8 – 21

Riot İstemcisi’ne ilişkin sorunlar. Riot İstemcisi’ni yeniden başlat.

29

Bu, ağ bağlantısına ilişkin bir sorun. Lütfen güvenlik duvarının VALORANT’a izin verdiğinden emin ol. Daha detaylı talimatlar için Valorant Resmi sitesine bakabilirsin.

31

Oyuncu adı bilgisine ulaşılamıyor. Riot İstemcisi’ni yeniden başlat.

33

Riot İstemcisi işlemi kapatıldı. Riot İstemcisi’ni yeniden başlat.

38

Bağlantı Hatası VALORANT’ı ve Riot İstemcisi’ni yeniden başlatmalısın.

43

Bir sistem süre aşımına uğradı. Riot İstemcisi’ni yeniden başlat.

44

Vanguard devreye girmedi. Riot İstemcisi’ni yeniden başlat. Sorun devam ederse Riot Vanguard’ı kaldır ve VALORANT’ı yeniden başlat.

45

Vanguard’ı yeniden başlatman gerekiyor. Riot İstemcisi’ni yeniden başlat. Sorun devam ederse Riot Vanguard’ı kaldır ve VALORANT’ı yeniden başlat.

46

Platform kullanılamıyor. Bu duraklatma, mühendislerimizin çalışabilmesi için planlı olarak yapıldı. Lütfen daha sonra tekrar dene.

49

Sohbet başlatılamadı. Sohbetle ilgili bir hata var gibi görünüyor. Riot İstemcisi’ni yeniden başlat.

50

Sesli sohbet başlatılamadı. Sohbetle ilgili bir hata var gibi görünüyor. Riot İstemcisi’ni yeniden başlat.

51

Grup oluşturulurken bir hata oluştu. Grup Sistemi’yle ilgili bir hata var gibi görünüyor. Riot İstemcisi’ni yeniden başlat.

52

Oyuncuların beceri bilgilerine ulaşırken bir hata oluştu. Riot İstemcisi’ni yeniden başlat.

53

Riot İstemcisi sohbetine ilişkin sorunlar. Riot İstemcisi sohbetiyle ilgili bir hata var gibi görünüyor. Riot İstemcisi’ni yeniden başlat.

54

İçerik hizmeti hatası. VALORANT, içeriğini yükleyemedi. Riot İstemcisi’ni yeniden başlat.

55

Uygulama Onarım Yöneticisi Başlatma Hatası (ApplicationRepairManagerInitFailure) Riot İstemcisi’ni yeniden başlat. Sorun devam ederse lütfen Destek Sayfası’ndaki makalelere göz at. İstemciyle ilgili herhangi bir sorun yaşamıyorsan, bize her zaman bu sayfanın altından bir bilet gönderebilirsin.

56

Yasal Veri Başlatma Hatası (LegalInfoInitFailure) Riot İstemcisi’ni yeniden başlat. Sorun devam ederse lütfen Destek Sayfası’ndaki makalelere göz at. İstemciyle ilgili herhangi bir sorun yaşamıyorsan, bize her zaman bu sayfanın altından bir bilet gönderebilirsin.

57

Oyuncu İletişimini Başlatma Hatası (PlayerAffinityInitFailure) Riot İstemcisi’ni yeniden başlat. Sorun devam ederse lütfen Destek Sayfası’ndaki makalelere göz at. İstemciyle ilgili herhangi bir sorun yaşamıyorsan, bize her zaman bu sayfanın altından bir bilet gönderebilirsin.

58

RSO Doğrulama Hatası (RSOValidationFailure) Riot İstemcisi’ni yeniden başlat. Sorun devam ederse lütfen Destek Sayfası’ndaki makalelere göz at. İstemciyle ilgili herhangi bir sorun yaşamıyorsan, bize her zaman bu sayfanın altından bir bilet gönderebilirsin.

59

Oturum Açma Sırası Hakkı Yakalama Hatası (LoginQueueFetchTokenFailure) Oturum açmayla ilgili bir hata var gibi görünüyor. Riot İstemcisi’ni yeniden başlat ve Destek Sayfası’ndaki yardım makalelerine göz at.

60

Yama Başlatma Hatası (PatchInitFailure) Oyunu başlatırken bir hata oluştu. Riot İstemcisi’ni yeniden başlat.

61

VALORANT’tan uzaklaştırıldın. Uzaklaştırmalar hakkında daha geniş bilgiyi Valorant Resmi sitesinden edinebilirsin.

62

Ping Ölçülecek Oyun Modülü Yok Hatası (NoGamepodsToPingFailure) Bağlantınla ilgili ters giden bir şeyler var galiba. İstemciyi yeniden başlat. Bu sorun devam ederse lütfen bu sayfanın altından bize bilet gönder.

63

Yönetici Silindi (ManagerDeleted) Oyunu başlatırken bir hata oluştu. Riot İstemcisi’ni yeniden başlat.

64

Oturum Erişimi Hatası (SessionFetchFailure) Oyunu başlatırken bir hata oluştu. Riot İstemcisi’ni yeniden başlat.

65

PatchAvailabilityInitFailure Oyunu başlatırken bir hata oluştu. Riot İstemcisi’ni yeniden başlat.

66

ContentIndexInitFailure Oyunu başlatırken bir hata oluştu. Riot İstemcisi’ni yeniden başlat.

67

ChatFriendMetadataInitFailure VALORANT’ı ve Riot İstemcisi’ni yeniden başlatmalısın.

68

CapEntitlementsFetchError VALORANT, sahip olduğun içeriklere ulaşamıyor. Riot İstemcisi’ni yeniden başlat. Sorun devam ederse lütfen Destek Sayfası’ndaki makalelere göz at. İstemciyle ilgili herhangi bir sorun yaşamıyorsan, bize her zaman bu sayfanın altından bir bilet gönderebilirsin.

69

CapWalletsFetchError VALORANT, sahip olduğun içeriklere ulaşamıyor. Riot İstemcisi’ni yeniden başlat. Sorun devam ederse lütfen Destek Sayfası’ndaki makalelere göz at. İstemciyle ilgili herhangi bir sorun yaşamıyorsan, bize her zaman bu sayfanın altından bir bilet gönderebilirsin.

70

StoreOffersFetchError VALORANT, sahip olduğun içeriklere ulaşamıyor. Riot İstemcisi’ni yeniden başlat. Sorun devam ederse lütfen Destek Sayfası’ndaki makalelere göz at. İstemciyle ilgili herhangi bir sorun yaşamıyorsan, bize her zaman bu sayfanın altından bir bilet gönderebilirsin.

-81

Service Start Failed PC’ni ve Riot İstemcisi’ni yeniden başlat. Sorun devam ederse Riot Vanguard’ı ve VALORANT’ı kaldır ve ikisini de sıfırdan yükle. Bu sorun devam ederse lütfen bu sayfanın altından bize bilet gönder.

152

HWID ban Bu, donanımının uzaklaştırıldığı anlamına gelir. Başka sorun olursa lütfen Oyuncu Destek Ekibi’yle iletişime geç.

VAN Hata Kodları

KOD NO ANLAMI ÇÖZÜMÜ

VAN 0

VALORANT bağlantı hatasıyla karşılaştı. Lütfen bağlanmak için istemciyi yeniden çalıştır. VALORANT’ı ve Riot İstemcisi’ni yeniden başlatmalısın.

VAN 1

VALORANT bağlantı hatasıyla karşılaştı. Lütfen bağlanmak için istemciyi yeniden çalıştır. VALORANT’ı ve Riot İstemcisi’ni yeniden başlatmalısın.

VAN 6

VALORANT bağlantı hatasıyla karşılaştı. Lütfen bağlanmak için istemciyi yeniden çalıştır. VALORANT’ı ve Riot İstemcisi’ni yeniden başlatmalısın.

VAN -81

VALORANT bağlantı hatasıyla karşılaştı. Lütfen bağlanmak için istemciyi yeniden çalıştır. PC’ni ve Riot İstemcisi’ni yeniden başlat. Sorun devam ederse Riot Vanguard’ı ve VALORANT’ı kaldır ve ikisini de sıfırdan yükle. Bu sorun devam ederse lütfen bu sayfanın altından bize bilet gönder.

VAN -102

VALORANT bağlantı hatasıyla karşılaştı. Lütfen bağlanmak için istemciyi yeniden çalıştır. PC’ni ve Riot İstemcisi’ni yeniden başlat. Sorun devam ederse Riot Vanguard’ı ve VALORANT’ı kaldır ve ikisini de sıfırdan yükle. Bu sorun devam ederse lütfen bu sayfanın altından bize bilet gönder.

VAN -104

Bağlantı Hatası PC’ni ve Riot İstemcisi’ni yeniden başlat. Sorun devam ederse Riot Vanguard’ı ve VALORANT’ı kaldır ve ikisini de sıfırdan yükle. Bu sorun devam ederse lütfen bu sayfanın altından bize bilet gönder.

Facebook‘ta takip edin.