War After: Shooter (Open Beta) v0.9.123 (Mod Apk)

War After: Shooter (Open Beta) v0.9.123 (Mod Apk)


Savaş Sonrası: Nişancı (Açık Beta)

War After: Shooter (Açık Beta) v0.9.123 (Mod Apk) Kendinizi yeni PvP nişancı 2021’e bırakın 💣Savaş Sonrası💣. Uluslar arasındaki sürekli çatışma ve azalan kaynaklar, bildiğimiz dünyanın sonunu getirdi. Kaynaklar kıt hale geldi ve birkaç grup, kalanları almak için hiçbir şeyden vazgeçmeyecek. Kıyamet sonrası ebedi bir yüzleşme dünyasında gruplardan birine katılın. Birkaç serpinti arenasında savaşın, dünyaya hükmetmek ve bölünmenizi zafere götürmek için silahları, savaşçıları ve teçhizatları seçin ve yükseltin. Daha iyi ekipmanlara erişmek için savaşlarda rütbeni yükselt!

Benzersiz bir görünüm tasarlayın, tarafınızı seçin ve özellikle mobil cihazlar için tasarlanmış heyecan verici çevrimiçi PvP savaşlarına katılın! Arenaya, tarafınıza, silahlarınıza ve savaş tarzınıza göre savaşın ve taktiklerinizi geliştirin. Hiç bitmeyen aksiyona dalın ve mevcut birkaç düzine nişancı silahından biriyle düşmanlarınıza saldırın!

Savaş Sonrası indirmek ve oynamak tamamen ÜCRETSİZDİR!

🛰çevrimiçi savaş
Dünyanın her yerinden oyunculara karşı savaş. Bu dinamik PvP nişancı oyununda dünya şampiyonu olun!

🔫tonlarca silah
Aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç düzine ölümcül tüfek. Taktiklerinize en uygun olanları seçin. El tabancaları, SMG, saldırı tüfekleri, keskin nişancı tüfekleri, pompalı tüfekler ve hatta el bombaları ile çapraz ateş. Her silah türünün birkaç silahı vardır.

🤖Becerinizi ve donanımınızı geliştirin
Savaş oyunu, taktik savaş için tasarlanmış çeşitli haritalarda dinamik bir oyun sunuyor. Dünyanın dört bir yanından oyuncularla heyecan verici bir çatışmaya katılın ve tehlikeli rakiplerle yoğun aksiyonun tadını çıkarın. Ölümcül savaş sırasında savaş becerilerinizi geliştirin ve silahlarınızı ve teçhizatınızı yükseltmek için kaynak toplayın!

💻Çarpıcı Grafikler
Aksiyon atmosferine dalmanıza yardımcı olacak hoş grafikler: tam özellikli 3d silah modelleri, askerler ve muhteşem görsel efektler!

🌐Muhteşem savaş alanları
Çarpıcı konumlar, taktikler ve manevralar için özgürlüğün yanı sıra kıyamet sonrası dünyayı keşfetmek ve içine dalmak için büyüleyici serpinti manzaraları sağlar.

🎮Kolay Kontroller
Sezgisel kontrol ve kolay oyun kullanıcı arayüzü, hemen savaşa atlamanıza ve taktik savaşta ustalaşmanıza izin verecek!

🤼Gelişmiş Çöpçatanlık
Savaş oyunundaki tüm savaşlar otomatik olarak oluşturulur, sadece “SAVAŞ”a dokunmanız yeterlidir. Dünyanın dört bir yanından takımlar alınacak, böylece hızlı bir şekilde eğlenmeye başlayabilirsiniz!

Taktik Çapraz Ateş
Kendi soğuk taktiklerinizi geliştirin ve ona en uygun silahları seçin! Keskin nişancı tüfeği ile yüksek bir yere tırmanın, pompalı tüfekle pusu kurun ya da saldırı tüfekleriyle yolunuza çıkan herkesi yok edin!

🛠özelleştirme
Herhangi bir silahı ve kıyafetlerinizi özelleştirin. Her askeri tüfek ve her giysi türü için çeşitli görünümler. Kendi dövüş stilinizi yaratın!

💣dünyayı kontrol et
Daha fazla puana sahip olan bölüm kazanır. Duruma göre savaş oyunu taktiklerinizi değiştirin. Dünyayı kontrol edin ve düşmanların bölgenizi ele geçirmesine izin vermeyin!

Mükemmel çizilmiş savaş alanı ve askeri dokular, güzel görseller. Harika bir FPS aksiyon savaş oyunu yarattık. 2021’in PvP nişancı savaş oyununda düzenli güncellemeler ve yeni içerikler sizi bekliyor.

Ne oynayacağınızdan emin değil misiniz? Seç💣Savaş Sonrası💣

Not:
Sevgili kullanıcılar! Sürekli olarak yeni içerik oluşturmak, oyunu, grafikleri ve optimizasyonu geliştirmek için çalışıyoruz! Hata veya sorun bulursanız lütfen bize yazın.

Oyun hakkında soru sormak veya arkadaş bulmak mı istiyorsunuz?

Facebook: www.facebook.com/GDCompanyGames
Destek: support@gdcgames.ru
Savaş Sonrası: Nişancı (Açık Beta)
Savaş Sonrası: Nişancı (Açık Beta)


Savaş Sonrası: Nişancı (Açık Beta)
Savaş Sonrası: Nişancı (Açık Beta)

Savaş Sonrası: Nişancı (Açık Beta)

MOD:

– tüm silahların kilidini açtı
– sınırsız mermi

İNDİRMEK:

War After: Shooter (Açık Beta) v0.999 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

War After: Shooter (Açık Beta) v0.999 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

MOD:
1. VARSAYILAN KUMANDALAR
2. TEL ÇERÇEVE ODALARI
3. ANAHTAR CHAMS
4. GÖKKUŞAĞI OYUNCAKLARI
5. RENK DEĞİŞTİRİCİ
6. MOD MENÜSÜ

NOT: CHAMS, NESNE VEYA DUVAR ARASINDAKİ DÜŞMANI GÖRMEK İÇİN DUVAR HACK İÇİN KULLANILIR

İNDİRMEK:

War After: Shooter (Açık Beta) v0.9.123 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

War After: Shooter (Açık Beta) v0.9.123 (Mod Apk)DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.