Warhammer 40,000: Tacticus v1.0.20 (Mod Apk)

Warhammer 40,000: Tacticus v1.0.20 (Mod Apk)


Warhammer 40.000: Taktik

Warhammer 40,000: Tacticus v1.0.20 Hileli Mod Apk

Warhammer 40,000: Tacticus, Games Workshop’un Warhammer 40,000 Universe’sinin sonsuz çatışmasında geçen yepyeni bir sıra tabanlı taktik strateji oyunudur.

Warhammer 40,000: Tacticus’ta, evrenin en güçlü savaşçılarından bazılarını, tam kontrol altında olduğunuz ve yalnızca üstün taktiklerin zafer kazandırabileceği yıldırım hızındaki taktik çatışmalara getiriyorsunuz. Birliklerinizi savaşa getirirken ve galaksiyi tüm direnişlerden temizlerken yeni taktik olasılıklar bulmak için koleksiyonunuzu birden fazla hizip arasında genişletin!

Warhammer evreninin yeni oyuncuları ve kır saçlı hayranları, PvE Kampanyaları, PvP, canlı etkinlikler, Lonca Baskınları ve çok daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli oyun modlarında ilerledikçe ve rekabet ederken Tacticus’ta meydan okuma bulacaklar.

ULTIMATE WARBAND’I OLUŞTURUN
Koleksiyonunuzu her türlü zorluğun üstesinden gelebilecek seçkin bir savaşçılar ligine dönüştürmek bir koleksiyoncu olarak sizin göreviniz. Savaş alanındaki saldırılarını, zırhlarını ve yeteneklerini geliştirmek için kahramanlarınızı düşmanlarınızın elinden güreşen en üst düzey teçhizatla donatın. Bununla birlikte, her savaşçı her görev için ideal değildir: Savaşta şansınızı en üst düzeye çıkarmak için kimi terfi ettireceğiniz ve ücretsiz yeteneklere sahip takım arkadaşları seçeceğiniz konusunda önemli stratejik seçimler yapın!

SIRA TABANLI SAVAŞLARDA MÜCADELE
Kadronuzu nasıl oluşturacağınıza dair stratejik seçim sadece başlangıçtır. Düşman kapandığında, galip gelmek için arazi ve konumlanmanın yanı sıra birliklerinizin silahlarını, belirli özelliklerini ve uzmanlık yeteneklerini konuşlandırmalısınız. Dövüş becerisi üstündür!

EN TEPEYE ULAŞMAK
İttifaklarınızı akıllıca seçin! Galaksinin en tehlikeli varlıklarından bazılarına karşı baskınlarda loncanız içinde işbirliği yapın. Acımasız düşmanı alt etmek ve loncanızın hakimiyetini küresel liderlik tablolarının tepesinde kurmak için loncanızın tüm kahraman cephaneliğini ve taktik numaralarını açığa çıkarmalısınız.

Daha fazla bilgi edin:
https://www.tacticusgame.com
https://www.facebook.com/tacticusgame

Hizmet şartları: https://tacticusgame.com/en/snowprint-studios-terms-of-service/
Gizlilik ve çerez politikası: https://tacticusgame.com/en/snowprint-studios-privacy-policy/
Telif Hakkı : Warhammer 40,000: Tacticus © Copyright Games Workshop Limited 2022. Warhammer 40,000: Tacticus the Warhammer 40,000: Tacticus logosu, GW, Games Workshop, Space Marine, 40K, Warhammer, Warhammer 40,000, ‘Aquila’ Çift başlı Kartal logosu ve ilişkili tüm logolar, çizimler, resimler, isimler, yaratıklar, ırklar, araçlar, konumlar, silahlar, karakterler ve bunların ayırt edici benzerlikleri ® veya TM ve/veya © Games Workshop Limited’dir, dünya çapında değişken olarak tescil edilmiştir ve kullanılmaktadır. lisans altında. Tüm hakları ilgili sahiplerine aittir. © Telif hakkı Snowprint Studios AB 2022.

Warhammer 40.000: Taktik
Warhammer 40.000: Taktik


Warhammer 40.000: Taktik
Warhammer 40.000: Taktik

Warhammer 40.000: Taktik
Warhammer 40.000: Taktik

MOD:

– Sınırsız Para Birimi

İNDİRMEK:

Warhammer 40,000: Tacticus v1.0.20 (Mod Apk) – MEGA TR

Warhammer 40,000: Tacticus v1.0.20 Hileli Mod Apk – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta
takip edebilir yada Telegram
Kanalımıza abone olabilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için
kategorimize göz atabilirsiniz.