Warplanes: WW2 Dogfight v2.2.3 (Mod Apk Money)

Warplanes: WW2 Dogfight v2.2.3 (Mod Apk Money)


Savaş Uçakları: 2. Dünya Savaşı İt Dalaşı

Warplanes: WW2 Dogfight v2.2.3 (Mod Apk Money) Bir savaş uçağının kontrol tekerleğini kapın ve bu heyecan verici savaş uçuşu aksiyon oyununda 2. Dünya Savaşı’nın savaş alanlarına atlayın. Büyük Britanya, SSCB ve Almanya için yapılan kampanyaların her birinde, savaşın gidişatını değiştirebilecek en tehlikeli ve stratejik görevler için kurulmuş seçkin bir hava kuvvetleri biriminin pilot ve filo lideri rolünü üstleneceksiniz.
Warplanes: WW2 Dogfight’ta klasik avcı uçaklarından hafif ve ağır bombardıman uçaklarına kadar 30’dan fazla tarihi uçağın kontrolünü elinize alırsınız. Spitfire, Hurricane, Lancaster, Il-2 “Shturmovik”, La-5FN, Ju-87 “Stuka” ve Fw 200 “Condor”, uçabileceğiniz, yeniden boyayabileceğiniz, özelleştirebileceğiniz ve yükseltebileceğiniz güzel makinelerden sadece birkaçı.
En iyi pilotlardan oluşan bir filo toplayın ve onları en riskli görevlerde size yardımcı olmaları için eğitin. Ek bir adrenaline ihtiyacın varsa, kendi başına bir göreve gidebilir ve gökyüzüne hükmedebilirsin.
Üssünüzü kurun – pilotlarınız ve mürettebatınız için ek hangarlar ve yapılar inşa edin. Uçaksavar topları ve baraj balonları inşa ederek güvenliğini sağlayın. Maliyetleri azaltmak ve biriminizi daha verimli bir şekilde yönetmek için yönetim becerilerinizi geliştirin ve nihai filo lideri olun.
Mevcut kampanyaların her birinde çeşitli görevleri oynayın – düşman savaşçılarıyla ölümcül karşılaşmalar yaşayın, yer yapılarını bombardıman uçaklarından koruyun, düşman donanmasını zayıflatmak için savaşın, bombardıman uçaklarına pilotluk yapın ve stratejik değeri olan hedefleri yok edin. Bunlar, Avrupa, Afrika ve Asya’nın güzel manzaralarında deneyimleyeceğiniz bir düzine görev türünden sadece birkaçı. İş için en iyi uçakları ve pilotları seçin ve soğuk Rus tundrası veya Mısır’ın güneşli çölleri üzerinde uçun.

2. Dünya Savaşı UÇUŞ SAVAŞINI MOBİL OLARAK DAHA ÖNCE OLMADIĞI DENEYİMLEYİN
● Sezgisel kontroller ve kullanıcı dostu uçuş mekaniği ile mobil cihazlarda en iyi 2. Dünya Savaşı hava muharebe oyunu.
● Çeşitli özelleştirme, boyama ve yükseltme seçenekleriyle RAF, Luftwaffe ve Sovyet Hava Kuvvetleri’nden 30’dan fazla tarihi uçak.
● Filo lideri olarak, uçağınızın pilotluğunu yapmaktan daha fazlasını yapmakla görevlendirilirsiniz – ayrıca üssü de yönetirsiniz. Uçak satın alın, pilotları işe alın ve eğitin ve ek yapılar inşa etmeye devam edin.
● Harika özel efektlere sahip ayrıntılı 3D grafikler.
● Size II. Dünya Savaşı it dalaşının tüm deneyimini yaşatmak için İngilizce, Rusça ve Almanca radyo sohbetleri.
Savaş Uçakları: 2. Dünya Savaşı İt Dalaşı
Savaş Uçakları: 2. Dünya Savaşı İt Dalaşı


Savaş Uçakları: 2. Dünya Savaşı İt Dalaşı
Savaş Uçakları: 2. Dünya Savaşı İt Dalaşı

Savaş Uçakları: 2. Dünya Savaşı İt Dalaşı
Savaş Uçakları: 2. Dünya Savaşı İt Dalaşı

MOD v2:
Sınırsız Altın
Sınırsız Gümüş
Sınırsız Yakıt

Ücretsiz alışveriş
(gerçek para için)

İNDİRMEK:

Warplanes: WW2 Dogfight v2.2.3 (Mod Apk Money) – RACATY BAĞLANTISI

Warplanes: WW2 Dogfight v2.2.3 (Mod Apk Money) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta
takip edebilir yada Telegram
Kanalımıza abone olabilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için
kategorimize göz atabilirsiniz.