Wolf Simulator: Wild Animals 3D v1.0522 (Mod Apk)

Wolf Simulator: Wild Animals 3D v1.0522 (Mod Apk) Wolf Simulator: Wild Animals 3D v1.0522 (Mod Apk) Wolf Simulator: Wild Animals 3D v1.0522 (Mod Apk)

Wolf Simulator: Wild Animals 3D v1.0522 (Mod Apk)


Kurt Simülatörü: Vahşi Hayvanlar 3D

Wolf Simulator: Wild Animals 3D v1.0522 (Mod Apk) Kurtlar çok hızlı ve güçlü hayvanlardır. Bu simülatörde kurt için oynayacaksınız. Hayvanları avlamak ve kendi ailenize bakmak zorundasınız.

Kendi kurdunu yarat ve macera arayışına gir. Büyük oyun dünyasını keşfedin. Hayvanları avla, bir aile kur, kurtunu ve aile üyelerini geliştir. Farklı görevler yapın ve daha güçlü olun. Kurt olmanın ne demek olduğunu öğrenin!

KURT KASTOMİZASYONU
Kurt görünümünü istediğiniz gibi özelleştirin. Aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç kaplama var. Kurt için sihirli parıltıyı ayarlayabilirsiniz. Hayvana ince ayar yapmak için vücudun tek tek bölümlerini de değiştirebilirsiniz.

KURT AİLESİ
Başka bir kurt bulursan bir aile kurabilirsin. Güçlendiğinde çocuk sahibi olabileceksin. Aileniz size savaşta ve avlanmada yardımcı olabilir. Ailenin karakterlerini geliştirmek için bir fırsat var. Bunu yapmak için yiyecek avlamak ve toplamak gerekir.

KARAKTERLERİ İYİLEŞTİR
Oyun, aile üyelerinin bireysel özelliklerini ve ailedeki tüm kurtları aynı anda etkileyen özellikleri geliştirme yeteneğine sahiptir. Karakterleri geliştirmeyi unutmayın! Görev yapma ve avlanma deneyimi kazanın. Bir seviye aldıktan sonra, karakter onu saldırı, enerji veya yaşam noktalarında harcayabilir. Hızı artırmanıza, daha fazla yiyecek toplamanıza, oyundaki eylemler için daha fazla kaynak elde etmenize vb. izin veren özel beceriler vardır.

YARATIKLAR
Yolculuğunuzda birçok farklı yaratık göreceksiniz. Örneğin çiftlikte tavuk, horoz, tavuk, inek, keçi, koç, koyun, kedi, köpek, domuz, at ve tabii ki insanlarla tanışabilirsiniz. Ormanda geyik, yaban domuzu, keçi, koyun, tilki, puma ve yılanlarla tanışabilirsiniz! Ayrıca kurt, devasa bir ejderha da dahil olmak üzere daha tehlikeli yaratıklarla savaşmak zorunda kalacak!

DÜNYAYI AÇ
Ormanlar, çiftlikler, dağlar ve tarlalar ile büyük açık dünya.

GÖREV
Çeşitli görevlerde yer alın. Ormanlarda birçok kurt arkadaşın var. Yardımına ihtiyaçları var!

Bizi Twitter’da takip edin:

Wolf Simulator: Wild Animals 3D’de iyi eğlenceler!
Kurt Simülatörü: Vahşi Hayvanlar 3D
Kurt Simülatörü: Vahşi Hayvanlar 3D


Kurt Simülatörü: Vahşi Hayvanlar 3D
Kurt Simülatörü: Vahşi Hayvanlar 3D

Kurt Simülatörü: Vahşi Hayvanlar 3D
Kurt Simülatörü: Vahşi Hayvanlar 3D

MOD:
1. SINIRSIZ PARA
2. SINIRSIZ ET
3. REKLAM YOK

İNDİRMEK:

Wolf Simulator: Wild Animals 3D v1.0522 (Mod Apk) – YÜKLENDİ

Wolf Simulator: Wild Animals 3D v1.0522 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.