Worm Hunt – Slither snake game v2.4.0 (Mod Apk)


Solucan Avı - Slither yılan oyunu

Worm Hunt – Kaygan yılan oyunu v2.4.0 (Mod Apk) Worm Hunt, dünya çapındaki kullanıcılar için birçok harika özelliğe ve en yeni deneyime sahip, tanıdık klasik yılan oyununun ücretsiz güncellenmiş bir sürümüdür.

Worm Hunt’ta oyuncular çeşitli io oyun modları bulabilir: Arenada becerilerini göstermek için kısa bir oyun oturumu olan Battle Royale veya kullanıcıların mümkün olduğunca fazla yemek yemesi ve diğer oyunculara bunlardan birinin en büyük olduğunu kanıtlaması gereken Sonsuz mod ! Tabii ki, oyuncuların birçok zorluğu olacak, çünkü solucanlar diğer oyuncularla çarpışamaz, ancak arenada – solucanlar bölgesinde – kendi solucanlarını geliştirmek ve daha iyi olmak için birçok çeşitli güçlendirici, madeni para ve mücevher var!

• GÖREV TAKVİMİ
Oyuncular, her ay birçok beceriye sahip benzersiz bir görünümün kilidini açmak ve büyük ödüller kazanmak için Görev Takvimindeki heyecan verici görevleri tamamlayabilir.

• WorMS YÜKSELTME
Küçük ve büyük yılanlarla savaşmak için yeteneklerinizi geliştirin, ikramiye toplayın ve solucanınızı yükseltin.

• TEMALI ETKİNLİKLER
Oyunda oynamayı daha ilginç hale getirmek için sürekli olarak çeşitli etkinlikler ortaya çıkıyor. Cadılar Bayramı, Noel, Yeni Yıl, Sevgililer Günü gibi. Kullanıcıların sıra dışı görünümler elde edebilecekleri, yeni oyun modları oynayabilecekleri ve savaş alanında küçük ve büyük renkli solucanlar ile çok eğlenebilecekleri yerler.

• HER GÜN HEDİYELER
Bir oyuncu oyuna girdiğinde kesinlikle bir ödül alacaktır. Sonuç olarak, kullanıcı her zaman kendi solucanını geliştirebilir ve diğer birçok oyuncu arasında arenada 1 numara olabilir.

• ÇEVRİMİÇİ LİDER TABLOSU
Worm Hunt’ta küresel ve yerel lider tabloları var. Herhangi bir ülkeden oyuncular, kendi bölgesindeki veya dünyadaki en iyi oyuncuların kayıtlarını bulabilir.

• HER YERDE OYNA
Oyunun ana avantajlarından biri, kullanıcıların herhangi bir cihazda hızlı performansla çevrimdışı veya çevrimiçi olsunlar her yerde oynayabilmeleridir.

• OYUNU DAHA İYİ YAPIN
Ekibimiz kullanıcı deneyimine çok duyarlı ve oyunculardan gelen geri bildirimler bizim için gerçekten önemli. Solucan Avı’nı her oyuncu için daha ilginç ve eğlenceli hale getirmek için oyunu geliştirmekten her zaman mutluyuz!

Bize bir inceleme bırakın ve bu oyunu Google Play Store’da derecelendirin veya support@wildspike.com adresinden bizimle iletişime geçin.

Şu anda dünyanın dört bir yanından diğer oyuncularla Solucan Avına katılın, bir yılan gibi sürün ve en iyi avcı olun!

Mutlu yılan avı! 😉
Solucan Avı - Slither yılan oyunu
Solucan Avı - Slither yılan oyunu


Solucan Avı - Slither yılan oyunu
Solucan Avı - Slither yılan oyunu

Solucan Avı - Slither yılan oyunu
Solucan Avı - Slither yılan oyunu

MOD:
sınırsız para
sınırsız elmas

İNDİRMEK:

Solucan Avı – Kaygan yılan oyunu v2.4.0 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Solucan Avı – Kaygan yılan oyunu v2.4.0 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta
takip edebilir yada Telegram
Kanalımıza abone olabilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için
kategorimize göz atabilirsiniz.