Yalghaar: FPS Shooter Game v5.0 Mod Apk Money

Yalghaar: FPS Shooter Game v5.0 Mod Apk Money Yalghaar: FPS Shooter Game v5.0 Mod Apk Money Yalghaar: FPS Shooter Game v5.0 Mod Apk Money

Yalghaar: FPS Shooter Game v5.0 Mod Apk Money


Yalghaar: Oyun

Yalghaar: The Game v5.0 Mod Apk Para Yalghaar filmi resmi oyunu. Gelecek nesillerin kaderi bu üst düzey askeri operasyona bağlı. Rehineleri kurtarma, bombaları ve mayınları dağıtma, düşman intihar bombacılarını ve keskin nişancıları ortadan kaldırma şansına sahip olacaksınız.

Kendinizi son teknoloji askeri silahlarla donatın ve Pakistan ordunuzu zafere taşıyın. Düşman patronu kovalayın ve onlara cehenneme giden yolu gösterin. Muhteşem 3D grafiklerde militanlara ve teröristlere karşı savaşın.

Özellikler
1. Makineli tüfekler, alt makineli tüfekler, pompalı tüfekler, keskin nişancı ve tabancalar arasından seçim yapabileceğiniz son teknoloji güçlü silahlar.
Gerçekçi bir 3D ortamda ayarlanmış 2 Taktik nişancı haritası.
3. Madalya kazanın ve silahlarınızı yükseltin. Düşmanın zayıf noktalarını belirleyin.
4. Gizli, topçular, keskin nişancılar ve intihar bombacıları dahil olmak üzere karşı koyabileceğiniz çeşitli düşmanlar.
5. Lider panosuna karşı yarışın ve diğer yüksek kalibreli oyuncular arasında zirveye çıkın.

Düşmanları vur ve PAK ülkeni savun. Sen seçkin bir komando SSG’sin ve görev geldiğinde, terörist öldürmek söz konusu olduğunda rakipsizsin. Teröre karşı savaş tüm hızıyla devam ediyor ve bu Savaş Alanında kahraman şirketinizin size ihtiyacı var. Bu gerçekçi 3D FPS nişancı oyununda takımınıza liderlik edin.

Sen bir gizlilik ustasısın, düşmanları öldür ve terörizme karşı koy. Gerektiğinde vücut zırhınızı ve el bombalarınızı kullanın. Bu modern bir savaştır ve bu savaş alanında hiçbir kural yoktur. Adalete hizmet etmek ve tehditleri ortadan kaldırmak için gizli bir görevdesiniz.

Bu hızlı tempolu FPS nişancı oyununda hayatınızı riske atın, hakimiyet için savaşın. Sen acımasız bir terörist avcısısın. Pakistan’ın ilk modern aksiyon terörist silahlı nişancı oyununda bu benzersiz darbeyi vurun.

Yalghaar: Oyun
Yalghaar: Oyun


Yalghaar: Oyun
Yalghaar: Oyun

Yalghaar: Oyun
Yalghaar: Oyun

MOD:

1. TANRI MODU
2. DUMB DÜŞMAN
3. REKLAM YOK

İNDİRMEK :

Yalghaar: FPS Shooter Game v5.0 Mod Apk Para – DOĞRUDAN BAĞLANTI

Yalghaar: FPS Shooter Game v5.0 Mod Apk Para – RACATY BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.