ZOMBIE HUNTER: Offline Games v1.46.0 (Mod Apk)


ZOMBİ HAYATTA KALMA

ZOMBİ HAYATTA KALMAK v1.46.0 (Mod Apk) Survivor, ölmediğine sevindik! Virüs salgını neredeyse tüm nüfusu yok etti, zombilere karşı hayatta kalmak için savaşmak zorunda kalıyorsunuz. Bu epik atış oyununda ölüler arasında dolaşın, zombi kıyamet dünyasında kendinize meydan okuyun! Hayatta kalmak için savaşan ön cephede hayatta kalan biri olarak atış becerilerinizi geliştirin.

Zombie Survival, dünya çapında 100 Milyondan fazla oyuncu tarafından indirilen birçok başarılı zombi oyununun geliştiricisi olan VNG Game Studio’dan bir atış oyunudur.

En İyi Çevrimdışı Hayatta Kalma Oyunu:
Bu çevrimdışı atış oyununu oynamak ister misin? Endişelenmenize gerek yok, yine de en iyi çevrimdışı zombi oyunu 3d’nin keyfini her yerde ücretsiz olarak çıkarabilirsiniz. Zombi oyunları genellikle oyuncuların internete bağlanmasını gerektirir ancak bu gerçekçi atış oyununu internet bağlantısı olmadan da yaşayabilirsiniz.

Çarpıcı Zombi Atış Grafikleri:
Zombie Survival, diğer zombi atış oyunlarında yaşayamayacağınız en gerçekçi ve şaşırtıcı grafikleri sunuyor! Yüksek çözünürlüklü, 3 boyutlu karakter modellerine ve silahlara sahip bu çevrimdışı oyun sizi şaşırtacak.

Bölgenizi İnşa Edin ve Özelleştirin:
Bu çevrimdışı oyunda hayatta kalmak için üssünüzü inşa etmeli, özelleştirmeli ve dışarıdaki zombi sürüsüne karşı savunmalısınız. Ölü kıyamet arazisi hayatta kalmak için zorlu bir yerdir, kıyamette sizi zombilerden korumak için sığınağınızı inşa etmeye başlayın. Ölü arazide gün içinde hayatta kalın, rahat bir yatakta gece hayatta kalın.

Zombileri daha kolay öldürmek için güçlü silahlar kullanın
Bu zombi oyununu oynarken yeni harika silahları ücretsiz deneyin. Daha güçlü olmak için silahlarınızı yükseltmek için daha fazla kaynak alın. Bu gerçekçi zombi oyununda hayatta kalmanızı sağlamak için silahlarınızı alın, parmağınızı tetikte tutun, nişan alın ve ateş edin.
Öğrenmesi kolay, ustalaşması zor taktikler. Bu zombi oyunu, hayatta kalmak için farklı atış taktiklerini kullanmanız için size çok özel bir ortam sunuyor.

Farklı bölgelerde çok sayıda Zombi
Zombiler tehlikelidir, farklı şekilleri vardır ve farklı bölgelerden gelirler. En iyi kurtulan olmak için onları öldür.

Bu bağımlılık yaratan çevrimdışı atış oyununda ayakta kalan son kişi olun, sadece bir hayatınız var. Zombileri kafalarından vurun, tek tetikle öldürün.

Acele et!! Ücretsiz ve çevrimdışı oynamak için şimdi zombi sağkalımını indirin. Bu zombi oyunu 2019’daki en iyi hayatta kalma oyunudur. Vakit kaybetmeyin, silahlarınızı hazırlayın ve zombileri öldürmeye başlayın!
ZOMBİ HAYATTA KALMA
ZOMBİ HAYATTA KALMA


ZOMBİ HAYATTA KALMA
ZOMBİ HAYATTA KALMA

ZOMBİ HAYATTA KALMA
ZOMBİ HAYATTA KALMA

MOD v2:

Yeterli altınınız olmasa bile silahları ve binaları ücretsiz olarak satın alabilir, yükseltebilir ve yükseltebilirsiniz.

Eğitim orijinalinde gerçekleşir, ardından modu hiçbir şeyi silmeden yüklemeniz gerekir.

-Sınırsız Altın;
– Sınırsız Nakit;
– Sınırsız Mücevher;
– Sınırsız Yardım Seti
– Sınırsız El Bombası
– Sınırsız mermi
– Tanrı modu

İNDİRMEK:

ZOMBİ HUNTER: Çevrimdışı Oyunlar v1.46.0 (Mod Apk) – MEGA TR

ZOMBİ HUNTER: Çevrimdışı Oyunlar v1.46.0 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –