Zombie Towers v13.0.56 (Mod Apk)

Zombie Towers v13.0.56 (Mod Apk)


Zombi Kuleleri

Zombie Towers v13.0.56 (Mod Apk) Siz gezegendeki son kurtulan grubusunuz ve amacınız kalenizi düşmanın acımasız dalgalarına karşı savunmak ve zombi ordusunu devirmektir. Bu bağımlılık yapan kule savunma oyununun konusu budur.

Zombie Towers, sizi insan ordusunun başına geçiren harika bir Android strateji oyunudur ve bölgenizi savunmak ve yoğun savaşları kazanmak için ne gerekiyorsa yapmanız gerekir. Savunma stratejinize bağlı olarak binalarınızı, kulelerinizi, cephaneliğinizi ve ordunuzu yükseltebilirsiniz.

Yani, eğer bu tür insan vs. zombi oyunlarıyla ilgileniyorsanız ve zombi hayatta kalma temalı bağımlılık yapan bir kule savunma oyunu arıyorsanız, doğru yere geldiniz.

Zombie Towers’ı Android cihazınıza ücretsiz indirin, ordunuzu kaleyi savunmak için yönetin ve zombi ordusunu öldürün. Zombilerin gruplar halinde ve farklı dalgalar halinde saldırdığını unutmayın.

Kaleyi zombi ordusundan savunmak için bağımlılık yapan kule savunma oyunu Zombie Towers, kalenizi zombilerden savunmak için ücretsiz zombi hayatta kalma oyunu, temiz ve düzenli bir tasarımla geliyor ve arayüz çok kullanıcı dostu ve oyun çok kolay zombi dalgalarına karşı gider gitmez tüm fikre sahip olacağınızı öğrenmek için.

Yüksek kaliteli grafikler, farklı binaların çeşitliliği, kuleleri birleştirme ve yükseltme seçeneğine sahip kuleler, birden fazla savunma stratejisi uygulama seçeneği, inanılmaz zorluklar ve sezgisel arayüz, bu zombi hayatta kalma oyununu 1 numaralı tercihiniz yapan nedenlerden sadece birkaçı. Android için en iyi kule savunma oyununu bulmaya gelince.

Neden bu bağımlılık yapan kule savunma oyununu denemiyorsun?
Bir zombi ordusuna karşı yoğun savaşlarla dolu inanılmaz bir zombi hayatta kalma oyunu arıyorsanız, stratejik düşünme becerilerinizi zorlamak için bir kule savunma oyunu arıyorsanız veya zaman öldürücü bir arcade oyunu arıyorsanız, fark etmez. boş zamanlarında biraz zaman öldür, seni koruduk.

Bu insan vs. zombi oyununun tüm özellikleri ücretsiz olarak sunulduğundan, denemek ve özellikleri kendiniz keşfetmekten zarar gelmez.

Bir bakışta Zombie Towers ana özellikleri:
– Yeni ve sezgisel bir arayüzle temiz ve düzenli tasarım
– Harika ses efektlerine sahip yüksek kaliteli grafikler
– Zombileri öldürmek için zombi hayatta kalma macerası
– Savunma gücünü artırmak için kuleleri birleştirin ve yükseltin
– EMP, Nuke, 3x Power, Accuracy dahil olmak üzere güçlendirmelerin ve güçlendiricilerin kilidini açın
– Ordunuzu yükseltmek için mücevherleri toplayın
– Oynaması ücretsiz

Yani Android için bağımlılık yaratan strateji oyunu Zombie Towers, bu tür kule savunma oyunlarından beklediğiniz her şeyi sunuyor ve hatta aynı seviyedeki kuleleri birleştirerek kulelerinizi kolayca yükseltme seçeneği sunarak çıtayı daha da yükseltiyor. İlerledikçe ve daha fazla zombi öldürdükçe, daha fazla güce sahip daha fazla sayıda zombi ile karşı karşıya kalırsınız.

Android telefonunuzda veya tabletinizde ücretsiz olarak Zombie Towers’ı indirin ve hataları, soruları, özellik isteklerini veya diğer önerileri bize bildirin.
Zombi Kuleleri
Zombi Kuleleri


Zombi Kuleleri
Zombi Kuleleri

Zombi Kuleleri
Zombi Kuleleri

MOD:

  • Ne kadar çok para kullanırsan, o kadar çok kullanırsın.

Kurulum Adımları:
1. Playstore sürümünü kaldırın
2. Mod APK’sını yükleyin
3. Keyfini çıkarın

İNDİRMEK:

Zombie Towers v13.0.56 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Zombie Towers v13.0.56 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta
takip edebilir yada Telegram
Kanalımıza abone olabilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için
kategorimize göz atabilirsiniz.